Dziś mamy 6 czerwca 2020, sobota, imieniny obchodzą:

09 października 2019

"Książę komedii kryminalnej" gościem biblioteki. Publiczność nie zawiodła

fot. Aneta Rózga

fot. Aneta Rózga

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach dnia 3 października miała przyjemność # gościć w swoich progach Księcia Komedii Kryminalnej –Alka Rogozińskiego.

Podczas spotkania autor wielu poczytnych powieści o morderstwach z przymrużeniem oka, w Sadkach promował swoją najnowszą książkę „Dom tajemnic”. Ponadto w rozmowie z dyrektorem biblioteki opowiadał o swoim warsztacie pracy, o tym jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem, o współpracy z Magdaleną Witkiewicz, a także o swoich pasjach i zainteresowaniach. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała również wiele anegdot z życia szkolnego i nie tylko pisarza.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawać pytania oraz zobaczyć próbkę talentu pana Alka , który bardzo szybko zawiązał akcję i tworzył na bieżąco scenariusz kryminału. Wszystkich zgromadzonych p. Rogoziński uwiódł swoim humorem i gawędziarstwem. Na zakończenie każdy mógł zakupić książkę autora oraz poprosić o dedykację i zdjęcie.

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)