Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

09 października 2019

"Książę komedii kryminalnej" gościem biblioteki. Publiczność nie zawiodła

fot. Aneta Rózga

fot. Aneta Rózga

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach dnia 3 października miała przyjemność # gościć w swoich progach Księcia Komedii Kryminalnej –Alka Rogozińskiego.

Podczas spotkania autor wielu poczytnych powieści o morderstwach z przymrużeniem oka, w Sadkach promował swoją najnowszą książkę „Dom tajemnic”. Ponadto w rozmowie z dyrektorem biblioteki opowiadał o swoim warsztacie pracy, o tym jak zaczęła się jego przygoda z pisaniem, o współpracy z Magdaleną Witkiewicz, a także o swoich pasjach i zainteresowaniach. Licznie zgromadzona publiczność usłyszała również wiele anegdot z życia szkolnego i nie tylko pisarza.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość zadawać pytania oraz zobaczyć próbkę talentu pana Alka , który bardzo szybko zawiązał akcję i tworzył na bieżąco scenariusz kryminału. Wszystkich zgromadzonych p. Rogoziński uwiódł swoim humorem i gawędziarstwem. Na zakończenie każdy mógł zakupić książkę autora oraz poprosić o dedykację i zdjęcie.

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)