Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

08 listopada 2019

"List do św. Mikołaja". Gminny konkurs literacko-poetycki

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach wraz z filiami bibliotecznymi w # Dębowie i Radziczu zapraszają dzieci z terenu Gminy Sadki do udziału w X Gminnym Konkursie literacko-poetyckim „List do Św. Mikołaja”.

Kategorie wiekowe:
- przedszkole 3-4 latki
- przedszkole 5-6 latki
- uczniowie klas I-III
- uczniowie klas IV-VI
- uczniowie klas VII-VIII
- uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych

Przedszkolaki oraz uczniowie prace mogą wykonać w dowolnej formie plastycznej.

Prace należy składać w GBP w Sadkach oraz w filiach w Dębowie i Radziczu do dnia 29 listopada!

Rozdanie nagród nastąpi 5 grudnia w sali nr 1 Urzędu Gminy w Sadkach.  

materiał: Joanna Brzozowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)