Dziś mamy 31 maja 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

21 września 2019

Mali bohaterowie w Samostrzelu. Rywalizowało ponad 800 dzieci

fot. MM

fot. MM

20 września na boisku w Samostrzelu zorganizowano # „Ogólnopolski Challange”. Było to nic innego, jak bieg z przeszkodami dla dzieci, które dumnie reprezentowały swoje placówki szkolne.

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonali wójt gminy Sadki Dariusz Gryniewicz oraz posłanka na Sejm RP Ewa Kozanecka.

Dzieci rywalizowały w 5 kategoriach wiekowych (klasy od V do VIII) z podziałem na chłopców i dziewczęta.

Tego dnia w Samostrzelu oprócz reprezentantów gospodarzy (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy), przyjechali także uczniowie szkół podstawowych z Anielin, Wierzchucina Królewskiego, Łochowa, Sadek, Śliwic, Linska, Śliwiczek, Buszkowa, Sitowca, Białych Błot, Przyłęk oraz Koronowa. Łącznie w zawodach wzięło udział ponad 800 dzieci.

Młodzież pokonywała specjalny tor przeszkód, który wymagał od uczestników wysokiej sprawności fizycznej. Dla każdego, kto ukończył całą trasę, na mecie czekał poczęstunek, woda oraz pamiątkowy medal.

Za organizację wydarzenia odpowiadało Stowarzyszenie Little Heroes – Mali Bohaterowie, które swoją działalność rozpoczęło w 2016 roku i od tego czasu propaguje sport oraz aktywność fizyczną dzieci, młodzieży oraz dorosłych w oparciu o terenowe biegi z przeszkodami oraz zajęcia ogólnorozwojowe.

Prezentujemy zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych: klasy IV – Lena Kmiter i Fabian Beker, klasy V – Nadia Kubkowska i Dominik Olter, klasy VI – Marika Jankowska i Maciej Rode, klasy VII – Wiktoria Goza i Wiktor Wrzeszcz, klasy VIII – Anna Bryś i Dawid Brzeziński. Po zsmuowaniu wszystkich wyników, puchar dla najlepszej szkoły przypadł SP w Śliwicach.

Oceń artykuł: 18 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 12 (14)

  Rysiek, w dniu 21-09-2019 17:08:01 napisał:

  Super zabawa

  odpowiedz

  • -6 (20)

  niemocny, w dniu 21-09-2019 18:31:21 napisał:

  skoro była tam EK, znaczy że gmina zmierza w złym kierunku, nie dobrze, ble ble ble

  odpowiedz

  • -1 (15)

  Mieszkaniec, w dniu 21-09-2019 21:51:31 napisał:

  Pani u nas zafomowila się na dobre zobaczymy po wyborach.

  odpowiedz

  • -11 (13)

  szeregowy lotnista, w dniu 21-09-2019 23:10:12 napisał:

  dzieci bawiące się karabinem? co jo widzę? rodzice gzie byliśta

  odpowiedz

  • -1 (3)

  aaa, w dniu 23-09-2019 14:36:53 napisał:

  wykorzystywać dzieci do własnej kapani wyborczej! ohydne pisowskie praktyki!!!!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc drogowa
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Drobne naprawy
Zabiegi dla panów
Botox i wypełniacze
Usta - powiekszanie
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)