Dziś mamy 17 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2018

Mali detektywi na Krajnie i Pałukach. Bezbłędnie wykonali wszystkie zadania

fot: Fundacja Staszica

fot: Fundacja Staszica

W piątek 8 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w #Sadkach 21 uczniów klas V wzięło udział w projekcie Mali detektywi na Krajnie i Pałukach realizowanym przez Fundację Staszica z Nakła n/Notecią, a dofinansowanym przez Powiat Nakielski.

Uczestnicy wcielili się w role detektywów i bezbłędnie wykonali wszystkie zadania. Nic im nie umknęło. Nie przeoczyli żadnej wskazówki. Zasłużyli na tytuł dobrych detektywów!

Dziękujemy Pani Dyrektor za współpracę i możliwość realizacji projektu, wychowawcom klas V, którzy pomogli w zorganizowaniu zajęć oraz wolontariuszom Fundacji: Adrianowi Werens i Krzysztofowi Rakowskiemu, którzy czuwali nad przebiegiem zajęć i zatrzymali czas w obiektywach swoich aparatów.

materiał: Fundacja Staszica

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Nadanie modnej linii
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Rolery - mezoterapia skóry
Sprawdzanie geometrii kół
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)