Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2018

Mali detektywi na Krajnie i Pałukach. Bezbłędnie wykonali wszystkie zadania

fot: Fundacja Staszica

fot: Fundacja Staszica

W piątek 8 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. mjra Henryka Sucharskiego w #Sadkach 21 uczniów klas V wzięło udział w projekcie Mali detektywi na Krajnie i Pałukach realizowanym przez Fundację Staszica z Nakła n/Notecią, a dofinansowanym przez Powiat Nakielski.

Uczestnicy wcielili się w role detektywów i bezbłędnie wykonali wszystkie zadania. Nic im nie umknęło. Nie przeoczyli żadnej wskazówki. Zasłużyli na tytuł dobrych detektywów!

Dziękujemy Pani Dyrektor za współpracę i możliwość realizacji projektu, wychowawcom klas V, którzy pomogli w zorganizowaniu zajęć oraz wolontariuszom Fundacji: Adrianowi Werens i Krzysztofowi Rakowskiemu, którzy czuwali nad przebiegiem zajęć i zatrzymali czas w obiektywach swoich aparatów.

materiał: Fundacja Staszica

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
STOŁY I KRZESŁA
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Botox i kwas hialuronowy
Budowa hal
MEBLE PIOTR PASIEKA
SZAFY PRZESUWNE
STOLIKI RTV
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)