Dziś mamy 20 marca 2019, środa, imieniny obchodzą:

11 czerwca 2018

Mali redaktorzy wydali kolejny numer gazetki. Znalazło się w niej wiele przydatnych informacji

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Wanda Olewicz-Chuda

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Wanda Olewicz-Chuda

Po raz kolejny oddany został do dyspozycji czytelników numer pisma zredagowanego i # wydrukowanego w Centrum Kształcenia w Dębowie, pt. „Sami o Sobie z Dębowa”.

W piśmie znalazły się „Aktualności” i przybliżyły najciekawsze zajęcia, jakie odbyły się w Dębowie w ostatnim czasie.
W kąciku przyrodniczym „czy wiesz, że…?” znalazły się informacje i ciekawostki o kolejnej grupie zwierząt. Tym razem mali czytelnicy otrzymali materiał o żółwiach.

W gazetce zamieszczone zostały rozmaite zadania logiczne w „Kąciku Smyka-Małego Matematyka”, „Wesołe Krzyżówki”, „Wiosenne Zagadki” i labirynt. Kilka z nich związanych jest z naszym kącikiem przyrodniczym.

W „S o S” znalazły się także kolorowanki, kalendarz ważnych wydarzeń i „Humor”.

Na łamach nowego numeru zaprezentowani zostali autorzy prawidłowo rozwiązanych zadań, krzyżówek i zagadek z poprzedniej gazetki. Dzieci, które otrzymały czekoladowe batony i bryloczki-latarki to: Marta Kiełpikowska, Lilianna Tomczyńska, Miłosz Łeszyk, Szymon Kiełpikowski, Krzysztof Sobieszczyk a także Bartek Żebrak. Brawo!

Pismo zredagowała instruktor Kamila Wełniak-Bohdanowicz a otrzymało je 35 osób.

materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)