Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2018

Mali redaktorzy wydali kolejny numer gazetki. Znalazło się w niej wiele przydatnych informacji

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Wanda Olewicz-Chuda

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Wanda Olewicz-Chuda

Po raz kolejny oddany został do dyspozycji czytelników numer pisma zredagowanego i # wydrukowanego w Centrum Kształcenia w Dębowie, pt. „Sami o Sobie z Dębowa”.

W piśmie znalazły się „Aktualności” i przybliżyły najciekawsze zajęcia, jakie odbyły się w Dębowie w ostatnim czasie.
W kąciku przyrodniczym „czy wiesz, że…?” znalazły się informacje i ciekawostki o kolejnej grupie zwierząt. Tym razem mali czytelnicy otrzymali materiał o żółwiach.

W gazetce zamieszczone zostały rozmaite zadania logiczne w „Kąciku Smyka-Małego Matematyka”, „Wesołe Krzyżówki”, „Wiosenne Zagadki” i labirynt. Kilka z nich związanych jest z naszym kącikiem przyrodniczym.

W „S o S” znalazły się także kolorowanki, kalendarz ważnych wydarzeń i „Humor”.

Na łamach nowego numeru zaprezentowani zostali autorzy prawidłowo rozwiązanych zadań, krzyżówek i zagadek z poprzedniej gazetki. Dzieci, które otrzymały czekoladowe batony i bryloczki-latarki to: Marta Kiełpikowska, Lilianna Tomczyńska, Miłosz Łeszyk, Szymon Kiełpikowski, Krzysztof Sobieszczyk a także Bartek Żebrak. Brawo!

Pismo zredagowała instruktor Kamila Wełniak-Bohdanowicz a otrzymało je 35 osób.

materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)