Dziś mamy 18 października 2019, piątek, imieniny obchodzą:

19 lutego 2019

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski. Recytowały przedszkolaki z całego powiatu

fot. pow

fot. pow

13 lutego w Sali Konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się Konkurs Recytatorski pt.# „Zima z poezją Doroty Gellner”, którego organizatorem było Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” z Nakła. Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie u przedszkolaków zdolności recytatorskich oraz uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze.

W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli: „Mini Akademia”  z Mroczy, „Mini Akademia” z Kcyni, Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”   z Szubina, Niepubliczne Przedszkole „Donald”, Przedszkole Publiczne Nr 2, Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Piątka”, „Reksio” oraz gospodarze.  Jury w składzie: Pani Joanna Nowicka, Pani Kamila Matylis oraz Pan Tomasz Rompalski zadecydowali o głównych miejscach w konkursie. Pierwsze miejsce przypadło w udziale dla przedszkolaka z szubińskiego „Słoneczka”, drugą lokatą cieszyła się dziewczynka z Przedszkola Publicznego Nr 2 z Nakła, a trzecie miejsce zajął chłopiec z Przedszkola Niepublicznego „Mini Akademia” z Mroczy. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, a panie, które przygotowały dzieci podziękowania.

Całość imprezy uświetnił występ artystyczny grupy „Biedronki”  z nakielskiego „Słoneczka”. Dzieci recytowały wiersze związane z zimową tematyką oraz tańczyły z atrybutami. Na zakończenie dzieci z różnych przedszkoli zostały zaproszone na scenę do zabawy „Bitwa na śnieżki”.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom, którzy podjęli się przygotowania swoich pociech i mamy nadzieję, że przedszkola równie chętnie wezmą udział w konkursie za rok.

materiał: Marzena Mikołajczak 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Tonery Directions
27PLN
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Meble młodzieżowe i dziecięce
Bon upominkowy
Fotokubek klasyczny
19,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)