Dziś mamy 20 lipca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

19 lutego 2019

Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski. Recytowały przedszkolaki z całego powiatu

fot. pow

fot. pow

13 lutego w Sali Konferencyjnej Nakielskiego Ośrodka Kultury odbył się Konkurs Recytatorski pt.# „Zima z poezją Doroty Gellner”, którego organizatorem było Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko” z Nakła. Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie u przedszkolaków zdolności recytatorskich oraz uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze.

W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkoli: „Mini Akademia”  z Mroczy, „Mini Akademia” z Kcyni, Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”   z Szubina, Niepubliczne Przedszkole „Donald”, Przedszkole Publiczne Nr 2, Niepubliczne Przedszkole „Wesoła Piątka”, „Reksio” oraz gospodarze.  Jury w składzie: Pani Joanna Nowicka, Pani Kamila Matylis oraz Pan Tomasz Rompalski zadecydowali o głównych miejscach w konkursie. Pierwsze miejsce przypadło w udziale dla przedszkolaka z szubińskiego „Słoneczka”, drugą lokatą cieszyła się dziewczynka z Przedszkola Publicznego Nr 2 z Nakła, a trzecie miejsce zajął chłopiec z Przedszkola Niepublicznego „Mini Akademia” z Mroczy. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody, a panie, które przygotowały dzieci podziękowania.

Całość imprezy uświetnił występ artystyczny grupy „Biedronki”  z nakielskiego „Słoneczka”. Dzieci recytowały wiersze związane z zimową tematyką oraz tańczyły z atrybutami. Na zakończenie dzieci z różnych przedszkoli zostały zaproszone na scenę do zabawy „Bitwa na śnieżki”.

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom, którzy podjęli się przygotowania swoich pociech i mamy nadzieję, że przedszkola równie chętnie wezmą udział w konkursie za rok.

materiał: Marzena Mikołajczak 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie geometrii kół
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Krzesło młodzieżowe
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)