Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Mieszkańcy mają nową świetlicę wiejską. Odbył się odbiór inwestycji

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

W związku z zakończeniem prac budowlanych przy realizacji zadania # "Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Anieliny" w dniu 12.09.2019r. odbył się odbiór ww. inwestycji.

W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele Gminy Sadki - Michalina Zygmunt kierownik Referatu Inwestycji, Wykonawca - Pan Marek Żołecki, sołtys miejscowości Anieliny - Pani Barbara Kwiatowska oraz kierownik budowy i inspektor nadzoru inwestorskiego.

Inwestycja jest dofinansowana w ramach operacji Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres rzeczowy obejmuje: Roboty ogólnobudowlane, instalacje wod.-kan., instalacje elektryczne, instalacje c.o. - pompa ciepła, fotowoltaika. Świetlica wiejska została wyposażona w niezbędny sprzęt oraz zagospodarowany został teren przed świetlicą.

Koszty budowy świetlicy wiejskiej wyniosły 810.570,00 zł. Wykonawcą inwestycji jest Zakład Bud-Mar Marek Żołecki. Inwestycja objęta jest dofinansowaniem w wysokości 487.395,00 zł.

materiał: Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Budowa magazynów
Czytniki kodów kreskowych
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Masaż leczniczy
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)