Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Mieszkańcy mają nową świetlicę wiejską. Odbył się odbiór inwestycji

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

W związku z zakończeniem prac budowlanych przy realizacji zadania # "Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Anieliny" w dniu 12.09.2019r. odbył się odbiór ww. inwestycji.

W odbiorze uczestniczyli przedstawiciele Gminy Sadki - Michalina Zygmunt kierownik Referatu Inwestycji, Wykonawca - Pan Marek Żołecki, sołtys miejscowości Anieliny - Pani Barbara Kwiatowska oraz kierownik budowy i inspektor nadzoru inwestorskiego.

Inwestycja jest dofinansowana w ramach operacji Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zakres rzeczowy obejmuje: Roboty ogólnobudowlane, instalacje wod.-kan., instalacje elektryczne, instalacje c.o. - pompa ciepła, fotowoltaika. Świetlica wiejska została wyposażona w niezbędny sprzęt oraz zagospodarowany został teren przed świetlicą.

Koszty budowy świetlicy wiejskiej wyniosły 810.570,00 zł. Wykonawcą inwestycji jest Zakład Bud-Mar Marek Żołecki. Inwestycja objęta jest dofinansowaniem w wysokości 487.395,00 zł.

materiał: Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Pieczątki Colop
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)