Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

04 marca 2019

Mistrzostwa Województwa. Brąz dla tenisistów stołowych ze „Staszica”

fot.pow

fot.pow

Wielkim sukcesem tenisistów stołowych “Staszica” zakończyły się rozgrywki# o Mistrzostwo Województwa SZS w drużynowym tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych.

Zdobywając 3 miejsce w półfinałach, które rozegrane zostały 18 lutego w Solcu Kujawskim drużyna “Staszica” wygrała łatwo z ZSOiZ Solec Kujawski, LO Kruszwica po 3:0 i awansowała do zawodów finałowych. Turniej finałowy odbył się również w ZSOiZ w Solcu Kujawskim 26 lutego, w którym spotkały się cztery najlepsze drużyny z województwa.

Mecze rozegrano systemem “każdy z każdym” stały na wysokim i bardzo wyrównanym poziomie. W pierwszym meczu uczniowie ZSP im. St. Staszica zanotowali porażkę 1:3 z ZSE Włocławek. W kolejnych meczach zwyciężyli ZSP Grudziądz 3:2 (późniejszych zwycięzców turnieju) i z drużyn ZSP Świecie 3:0. Trzy drużyny zanotowały po jednej porażce, a o kolejności decydowały małe punkty. Drużyna “Staszica” wystąpiła w składzie Szyc Mateusz, Szyc Hubert, Beltec Wiktor.

Opiekunem drużyny był pan Dariusz Malikowski.

materiał: Dariusz Malikowski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)