Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

15 października 2021

Mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich. Kto zwyciężył?

fot. pow.

fot. pow.

13 października br. w Nakle nad Notecią odbyły się# mistrzostwa powiatu nakielskiego szóstek piłkarskich.

W zawodach wzięły udział 4 drużyny, ZST z Kcyni,ZS Lubaszcz, ZSŻŚ Nakło n/Notecią oraz ZS Szubin, który wystawił 11 osobowy zespół do rywalizacji.

Turniej został rozgrywany systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu zmierzyły się zespoły z Lubaszcza oraz Szubina. Mecz rozgrywany był pod dyktando uczniów z Szubina, ale nie udawało im się postawić kropki nad „i” w postaci strzelenia bramki, dopiero na 3 min przed końcem spotkania bramkarz rywali został pokonany a chłopacy z Szubina zapewnili sobie skromne zwycięstwo 1:0 w meczu otwarcia. W drugim meczu uczniowie z ZS Szubin zmierzyli się z drużyną z Nakła, był to przedwczesny finał gdyż patrząc na umiejętności było widać, że obie drużyny miały przewagę nad resztą zespołów. Mecz zaczął się idealnie bo już w 2 minucie meczu za pola karnego fantastycznym uderzeniem popisał się Adrian Gorajewski otwierając wynik spotkania. Reszta meczu to już wyrównana walka w środku pola, każda z drużyn miała swoje okazje, lecz bramkarz Tobiasz Nowicki kapitalnie bronił strzały rywali dzięki czemu udało się wygrać po raz kolejny skromnie 1:0. W trzecim spotkaniu nasza drużyna zmierzyła się ze szkołą z Kcyni, chłopacy jako liderzy grupy pokazali klasę wygrywając spotkanie, aż 6:0 przypieczętowując wygranie całego turnieju. Podczas meczu zawodnicy kilka świetnych akcji, aż ręce same składały się do oklasków.

W drużynie MISTRZÓW Powiatu nakielskiego zagrali: Adrian Gorajewski, Hubert Paszkiet, Jakub Matuszewski, Kamil Sowa, Tobiasz Nowicki, Alex Lisiecki, Szymon Berka, Szymon Brzykcy, Kacper Wojciechowski, Mateusz Piekarski, Jakub Milicki
Zawodnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Materiał: Agnieszka Bubczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)