Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 stycznia 2019

Mrotecki dzielnicowy na spotkaniu sołeckim. „Dzielnicowy bliżej nas”

fot. pow

fot. pow

asp. Szymon Kujawa dzielnicowy z mroteckiego komisariatu spotkał się z mieszkańcami sołectwa# wsi Dębionek. Podczas spotkania mundurowy opowiadał o zagadnieniach dotyczących Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i nie tylko.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Mroczy, asp. Szymon Kujawa spotkał się z mieszkańcami wsi Dębionek podczas zebrania sołeckiego.  Spotkanie było doskonałą okazją, aby przybliżyć mieszkańcom podległego rejonu służbowego program MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas”, przedstawiając dzielnicowego jako funkcjonariusza, który jest kreatorem dialogu i współpracy  pomiędzy Policją, a społeczeństwem oraz który utrzymuje bieżący kontakt z miejscową społecznością oraz dba o bezpieczeństwo mieszkańców.

Funkcjonariusz przybliżył także, w jaki sposób posługiwać się „Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa”, informował jak działa to narzędzie oraz co za pośrednictwem tego narzędzia mogą zgłaszać obywatele. Jednocześnie dzielnicowy zachęcał mieszkańców do korzystania z mapy. Mundurowy rozmawiał  z mieszkańcami na temat  zagrożenia związane z wyłudzeniami pieniędzy  metodą na tzw. ”WNUCZKA”.

Spotkanie było także okazją do rozmów o bieżących problemach mieszkańców sołectwa.

materiał: asp. szt. Damian Moczadło p.o. Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż ślubny
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zabiegi odmładzające
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Narożniki
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)