Dziś mamy 10 grudnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

23 września 2018

Muzyczne pożegnanie lata. Śpiewano, tańczono i …

fot: pow

fot: pow

22 września w godzinach popołudniowych, w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w # Samostrzelu odbyło się zakończenie lata pt. „Muzyczne Pożegnanie Lata”.

Dyrektor placówki Pani Bożena Ilnicka przywitała przybyłych gości, którymi byli: Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, dyrektor DPS w Nakle Ewa Kistowska, przedstawiciele Klubu Rotary oddział Bydgoszcz- Brda, sołtys Małocina Anna Spengel-Król, Michał Gacka, który zadbał o oprawę muzyczną, właściciele cukierni w Sadkach Dorota i Mariusz Lewandowscy. Na gości oraz wychowanki czekał ciepły, oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło również konkursów, śpiewów oraz tańca. Podopieczne ośrodka chętnie brały dział w różnych konkurencjach. Wychowanki świetnie się bawiły a konkurencje, które się pojawiły, były dobrą okazją do zgodnej współpracy w grupie. Podczas dzisiejszego spotkania zaprezentowano nowe wyposażenie pracowni gastronomicznej zakupione w ramach projektu: „Nowoczesna szkoła zawodowa- najlepszym wyborem” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Materiał: A Zwierzchowska/ UG Sadki

Oceń artykuł: 10 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (20)

  Obserwator , w dniu 23-09-2018 23:07:44 napisał:

  Dodajmy tylko że sprzęt został zakupiony dzięki Powiatowi Nakielskimu a MOW jest placówką powiatową, więc zdecydowanie głównym gościem powinna być pani dyrektor oświaty powiatowej a nie Gryniewicz, który nic wspólnego z tym projektem nie miał.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (11)

  Mieszkanka gminy , w dniu 24-09-2018 12:02:18 napisał:

  Widocznie Panu Gryniewiczowi nie jest obojętny los mieszkających tam dziewcząt. Panie Wójcie ukłony dla Pana.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa domu pod klucz
Rolery - mezoterapia skóry
BIURKA
Botox i wypełniacze
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Zabiegi odmładzające
Meble kuchenne
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)