Dziś mamy 20 kwietnia 2024, sobota, imieniny obchodzą:

22 maja 2016

NTS Trójka Nakło trzeci w Polsce!

W niedzielę, 22 maja siatkarze NTS-u walczyli o 3. miejsce w Finale Mistrzostw Polski Młodzików. # Ich rywalem był SUKSS Suwałki, któremu ulegli w rozgrywkach grupowych.

Pierwszy set to bardzo wyrównana gra z obu stron. O triumfie w tej partii zadecydowała gra na przewagi, w której lepsi okazali się rywale i wygrali 30:28. Drugi set to fantastyczna gra nakielan powiększających sukcesywnie swoją przewagę.

SUKSS w tej części gry nie potrafił znaleźć recepty na skutecznych siatkarzy NTS-u, a dodatkowo popełniał liczne błędy własne. NTS zwyciężył w tym secie 25:15 i podciął skrzydła siatkarzom z Suwałk, którzy w tie-breaku mieli jeszcze w głowach wysoką porażkę drugiej partii i także w secie decydującym o zwycięstwie nie nawiązali walki z bardzo dobrze grającymi młodzikami NTS-u, którzy zakończyli mecz asem serwisowym, wygrali ostatniego seta 15:11 i cały mecz 2:1, tym samym zdobywając 3. miejsce w Polsce!

MVP meczu został atakujący NTS-u Trójki Nakło - Borys Leppert.

SUKSS Suwałki - NTS Trójka Nakło 1:2 (30:28, 15:25, 11:15)