Dziś mamy 23 sierpnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 kwietnia 2019

Nagrody przyznane. Kogo docenił Zarząd Powiatu Nakielskiego?

Co roku Zarząd Powiatu Nakielskiego przyznaje nagrody za osiągnięcia w dziedzinie #twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za znaczące osiągnięcia sportowe. Wiadomo już, kto został wyróżniony tym razem.

Nagrody przyznaje się za osiągnięcia w minionym roku, czyli w tym przypadku za rok 2018. Do Zarząd Powiatu Nakielskiego wpłynęło 66 wniosków przedstawiających kandydatury do uhonorowania. Zarząd powołał komisję, która dokonała oceny wniosków. Ostatecznie przyznano nagrody następującym osobom:

- w kategorii osiągnięcia sportowe

Magdalena Niemyjska - 2 000 zł

Kacper Kłos - 1 500 zł

Monika Marach - 1 200 zł

Wiktoria Wołk, Paweł Paduch - 1 000 zł

Oliwia Kania, Ryszard Adamczewski, Kacper Badziągowski, Jakub Wiatrowicz, Kacper Gieryk, Przemysław Kramarz, Szymon Wintrowicz, Jakub Czerwiński, Szymon Trojański, Karol Urbanowicz, Bartosz Weder, Paulina Przywecka-Puziak, Marcin Sendwicki, Zuzanna Strzelewicz - 500 zł

Marcin Wiatrowicz - 400 zł

Antoni Kozber, Julia Sobek, Mateusz Wiśniewski, Laura Lau, Grzegorz Gackowski, Oliwia Wiśniewska, Dominika Biel, Malwina Szopiera, Julia Łuczyk, Dawid Rusinek, Agata Leper, Kamil Sęga, Wiktoria Kałka, Dominika Kujawska, Jerzy Walter, Dominika Najdowska, Karol Wiśniewski, Jakub Rusinek - 300 zł

Michał Gawron, Oliwier Sęga, Jakub Skuza, Zofia Paradowska - 250 zł

Szymon Świerczek, Helena Radziejewska, Kinga Leper, Antonina Majewska - 200 zł

- w kategorii osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury

Daria Kornacka, Zuzanna Rogalska, Sandra Frydrychowicz, Milena Kozłowska - 500 zł

Oceń artykuł: 95 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • -1 (5)

  kora, w dniu 23-04-2019 15:32:30 napisał:

  Aha, czyli dla sportowców po 2k zł, a dla promotorów kultury i sztuki po 500. Dlaczego pieniądze dostają osoby mające ponad 18 lat? Gdzie jest regulamin tych nagród?

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Rodzic , w dniu 23-04-2019 20:58:38 napisał:

  Jestem bardzo ciekawy kto pisał wnioski o te nagrody? Dlaczego w ramach tej samej dyscypliny sportowej nagrody dostały dzieci z Witosławia, a z Mroczy nie? Kto odpowiada za nierówne traktowanie dzieci z tej samej gminy?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Rodzic, w dniu 25-04-2019 08:20:05 napisał:

  A pływanie wcale nie docenione ...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkanka, w dniu 26-04-2019 07:12:10 napisał:

  W Mroczy tylko ciężary i piłka nożna się liczy. Dla nich buduje się sale i stadiony. Reszta musi radzić sobie sama. Przed każdymi wyborami tyle się mówiło o zmianie regulaminu i nigdy nic się nie zmieniło. Każda rada tylko popiera burmistrza. W nosie mają równe traktowanie dzieci. Ale rozbijanie na lepszych i gorszych w ramach tych samych zawodów sportowych to już gruba przesada. Jestem bardzo ciekawa kto za to odpowiada?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jadalnia / pokój dzienny
Przewóz krajowy
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Odchudzanie
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)