Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

20 maja 2020

Nagrody za szczególne osiągnięcia. Sandra Frydrychowicz wyróżniona

fot. arch.

fot. arch.

Tylko jedna osoba otrzymała Nagrodę Wójta Gminy Sadki w dziedzinie twórczości #artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

- Dziękuję wszystkim, którzy złożyli wnioski o Nagrody Wójta w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz za osiągnięte wyniki sportowe – przekazał na początku kwietnia wójt Dariusz Gryniewicz. Niestety, z uwagi na panujące zagrożenie koronawirusem, rozpatrzenie złożonych wniosków musiało zostać odłożone w czasie. Nie było bowiem możliwości, by komisje mogły się spotkać. Decyzję podjęto 20 maja. Za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury nagrodę w wysokości 2 tys. zł brutto przyznano tancerce Sandrze Frydrychowicz. Gratulujemy!

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    on, w dniu 23-05-2020 16:11:59 napisał:

    Gratulacje

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Remonty mieszkań
Pieczątki Colop
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Makijaż na każdą okazję
Sprawdzanie geometrii kół
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)