Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

19 kwietnia 2018

Narada z dyrektorami szkół. Wręczono podziękowania Dalili Szarszewskiej

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

18 kwietnia 2018 roku, w sali konferencyjnej Przystani Powiat Nakielski, odbyła się narada z # dyrektorami szkół i placówek prowadzonych przez powiat nakielski.

W spotkaniu, oprócz ww. dyrektorów, udział wzięli: Starosta Nakielski – Tomasz Miłowski, Wicestarosta Nakielski – Andrzej Kinderman oraz Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Nakle nad Notecią – Ewa Szłapa.

Spotkanie było również okazją do złożenia podziękowań Pani Dalili Szarszewskiej za pełnienie wieloletniej funkcji dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, którą sprawowała do 31 marca 2018 r. Od 1 kwietnia br. dyrektorem ZSP w Lubaszczu jest Arkadiusz Kamiński.

materiał: Anna Czyżak-Skowrońska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 8 19

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)