Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
13 października 2017

Nauczycielskie Laury rozdane. Uroczystość ta wzbudziła wiele emocji

fot. Damian Poniewierski

fot. Damian Poniewierski

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13 października 2017 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych #w Samostrzelu odbyła się VI gala Nauczycielskich Laurów. Uroczystość ta zawsze wzbudza wiele emocji wśród widzów.

Tegoroczną edycję poprowadziły uczennice klasy 3a: Amelia Wochal oraz Karolina Najs. Do auli szkolnej zawitała plejada gwiazd zarówno z polskiego show-biznesu, tj. Karol Strasburger, Niania Frania, Maryla Rodowicz, Magda Gessler, Barbara Kurdej-Szatan, jak i tych światowego formatu: Jaś Fasola, Joanna Krupa, Barbie oraz Ken. W role celebrytów brawurowo wcielili się uczniowie z klas: 3a i 3b. Nad oprawą artystyczną czuwał niezastąpiony duet p. Krzysztof Troczyński oraz p. Bernadeta Sobierajska, która odebrała nagrodę specjalną za entuzjazm, pasję polonistyczną i ogromne poczucie humoru. Publiczność nagrodziła wkład pracy wszystkich zaangażowanych osób gromkimi brawami.

Oto lista laureatów Nauczycielskich Laurów 2017:
Złote usta - p. Magdalena Wyczańska-Jabłkowska
Uśmiech roku - p. Andrzej Saja
Szkolny zegarmistrz - p. Agnieszka Krusik
Dobroczyńca ludzkości - p. Sabina Stałowska
Debiut roku - p. Agnieszka Skórzewska
Szkolny smakosz - p. Krzysztof Troczyński
Diva roku - p. Adrianna Grzegorek-Trybuszewska
Dżentelman roku - p. Jan Wojciech Śmigel
Persona roku - p. Ewa Kaak
Scenarzysta roku - p. Bernadeta Sobierajska

materiał: Dorota Krzemińska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)