Dziś mamy 21 lutego 2018, środa, imieniny obchodzą:
13 października 2017

Nauczycielskie Laury rozdane. Uroczystość ta wzbudziła wiele emocji

fot. Damian Poniewierski

fot. Damian Poniewierski

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13 października 2017 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych #w Samostrzelu odbyła się VI gala Nauczycielskich Laurów. Uroczystość ta zawsze wzbudza wiele emocji wśród widzów.

Tegoroczną edycję poprowadziły uczennice klasy 3a: Amelia Wochal oraz Karolina Najs. Do auli szkolnej zawitała plejada gwiazd zarówno z polskiego show-biznesu, tj. Karol Strasburger, Niania Frania, Maryla Rodowicz, Magda Gessler, Barbara Kurdej-Szatan, jak i tych światowego formatu: Jaś Fasola, Joanna Krupa, Barbie oraz Ken. W role celebrytów brawurowo wcielili się uczniowie z klas: 3a i 3b. Nad oprawą artystyczną czuwał niezastąpiony duet p. Krzysztof Troczyński oraz p. Bernadeta Sobierajska, która odebrała nagrodę specjalną za entuzjazm, pasję polonistyczną i ogromne poczucie humoru. Publiczność nagrodziła wkład pracy wszystkich zaangażowanych osób gromkimi brawami.

Oto lista laureatów Nauczycielskich Laurów 2017:
Złote usta - p. Magdalena Wyczańska-Jabłkowska
Uśmiech roku - p. Andrzej Saja
Szkolny zegarmistrz - p. Agnieszka Krusik
Dobroczyńca ludzkości - p. Sabina Stałowska
Debiut roku - p. Agnieszka Skórzewska
Szkolny smakosz - p. Krzysztof Troczyński
Diva roku - p. Adrianna Grzegorek-Trybuszewska
Dżentelman roku - p. Jan Wojciech Śmigel
Persona roku - p. Ewa Kaak
Scenarzysta roku - p. Bernadeta Sobierajska

materiał: Dorota Krzemińska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)