Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
13 października 2017

Nauczycielskie Laury rozdane. Uroczystość ta wzbudziła wiele emocji

fot. Damian Poniewierski

fot. Damian Poniewierski

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13 października 2017 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych #w Samostrzelu odbyła się VI gala Nauczycielskich Laurów. Uroczystość ta zawsze wzbudza wiele emocji wśród widzów.

Tegoroczną edycję poprowadziły uczennice klasy 3a: Amelia Wochal oraz Karolina Najs. Do auli szkolnej zawitała plejada gwiazd zarówno z polskiego show-biznesu, tj. Karol Strasburger, Niania Frania, Maryla Rodowicz, Magda Gessler, Barbara Kurdej-Szatan, jak i tych światowego formatu: Jaś Fasola, Joanna Krupa, Barbie oraz Ken. W role celebrytów brawurowo wcielili się uczniowie z klas: 3a i 3b. Nad oprawą artystyczną czuwał niezastąpiony duet p. Krzysztof Troczyński oraz p. Bernadeta Sobierajska, która odebrała nagrodę specjalną za entuzjazm, pasję polonistyczną i ogromne poczucie humoru. Publiczność nagrodziła wkład pracy wszystkich zaangażowanych osób gromkimi brawami.

Oto lista laureatów Nauczycielskich Laurów 2017:
Złote usta - p. Magdalena Wyczańska-Jabłkowska
Uśmiech roku - p. Andrzej Saja
Szkolny zegarmistrz - p. Agnieszka Krusik
Dobroczyńca ludzkości - p. Sabina Stałowska
Debiut roku - p. Agnieszka Skórzewska
Szkolny smakosz - p. Krzysztof Troczyński
Diva roku - p. Adrianna Grzegorek-Trybuszewska
Dżentelman roku - p. Jan Wojciech Śmigel
Persona roku - p. Ewa Kaak
Scenarzysta roku - p. Bernadeta Sobierajska

materiał: Dorota Krzemińska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezglutenowa i bezzbożowa karma dla psa – gdzie kupić?

Karmy bezglutenowe i bezzbożowe – które psy powinny je spożywać? Jaki jest skład takiego posiłku? Jakie są najpopularniejsze produkty tego typu? I wreszcie, gdzie można je kupić? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)