Dziś mamy 17 lipca 2018, wtorek, imieniny obchodzą:
27 marca 2018

Niespodzianki dla mieszkańców DPS. Dzieci wykonały kartki świąteczne

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Paweł Kazmierczak

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Paweł Kazmierczak

Już wkrótce najważniejsze dla Chrześcijan święto, czyli Wielkanoc. Wielu z nas świętować #będzie zmartwychwstanie Chrystusa i radować się z niespodzianek, które przyniesie zajączek wielkanocny.

Dzieci ze szkoły w Dębowie postanowiły nieco pomóc zajączkowi i wykonać niespodzianki dla osób samotnych czy schorowanych. Kartki świąteczne, które przygotowały pod okiem pań Joanny Żebrak i Kamili Wełniak-Bohdanowicz otrzymali mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Nakle wraz z serdecznymi życzeniami.

Zajęcia plastyczne odbyły się trzykrotnie: w piątek, 09.03., poniedziałek, 12.03. i w czwartek, 19.03.2018 r., a ich organizatorem było Centrum Kształcenia oraz Filialna Szkoła Podstawowa w Dębowie. Materiały potrzebne do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach.

materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowich

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Emoji. Wyobrażasz sobie bez nich komunikację?

W kalendarzu znajdziemy wiele dziwnych świąt, o których na co dzień nawet nie #pomyślimy. Tymczasem dzisiaj swoje święto obchodzą emoji - co to takiego?

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)