Dziś mamy 20 lutego 2019, środa, imieniny obchodzą:

08 lipca 2018

Nowy rok szkolny w pigułce. Sprawdzamy, kiedy wypadają dni wolne

Niedawno skończył się rok szkolny 2017/2018, wakacje są w pełni, a Ministerstwo #Edukacji Narodowej opublikowało już ramowy harmonogram kolejnego roku szkolnego.

Zgodnie z ustaleniami, rozpoczęcie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zaplanowano na 3 września, zimową przerwę świąteczną na 23-31 grudnia. Ferie zimowe między semestrami nauki w województwie kujawsko-pomorskim odbędą się w dniach 14-27 stycznia. Następnie na 18-23 kwietnia zaplanowano wiosenną przerwę świąteczną w zajęciach dydaktycznych. Kolejny rok szkolny skończy się natomiast 21 czerwca.

Szczegółowe daty związane z egzaminami ósmoklasisty, maturami, egzaminem gimnazjalnym - jak podaje Ministerstwo Edukacji Narodowej - poznamy najprawdopodobniej na początku września - ustalenie terminów leży w gestii Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Oceń artykuł: 23 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 17 (25)

  a, w dniu 08-07-2018 20:18:37 napisał:

  I czego teraz oczekujesz droga redakcjo? Na forum za mało się dzieje, to liczycie, że ludzie rzucą się nauczycielom do gardeł?

  odpowiedz

  • 8 (8)

  b, w dniu 10-07-2018 11:25:23 napisał:

  Dokładnie. A sam jeden z drugim redaktorem mogli się trochę bardziej do nauki przyłożyć i też mieć tyle wolnego:)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wulkanizacja
Drobne naprawy
Kalkulatory
od 6,90PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Botox zmarszczki lwie
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Kanapa
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)