Dziś mamy 27 maja 2018, niedziela, imieniny obchodzą:
10 lutego 2018

Obchody Dnia Chorego. Nie zabrakło ciepłych słów, życzeń i upominków

fot. A. Zwierzchowska

fot. A. Zwierzchowska

W sobotę 10 lutego 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Sadkach, mieszkańcy # Gminy Sadki wzięli udział w uroczystych obchodach Światowego Dnia Chorego.

Ta piękna tradycja już na stałe wpisała się w kalendarz Sadkowskiej Parafii oraz Urzędu Gminy w Sadkach. Obchody Dnia Chorego rozpoczęła Msza św. odprawiona przez Księdza Proboszcza Krzysztofa Wiśniewskiego oraz ks. Seniora Mariusza Jankowskiego. W czasie mszy udzielono sakramentu chorych.

Wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń usłyszeli wszyscy zebrani od Księdza Proboszcza.

Dużo zdrowia, pogody ducha, cierpliwości i jeszcze wielu lat życia życzył zebranym Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz. Dzieci z Przedszkola „Dobre Ludki” w Sadkach oraz Szkoły Podstawowej w Sadkach wręczyły seniorom upominki.

W miłej atmosferze, przy kawie i cieście, uczestnicy spotkania obejrzeli występy najmłodszych z Oddziału Przedszkolnego w Dębionku, którzy recytowali wiersze i śpiewali piosenki o babci i dziadku.

Organizatorzy – Parafia p.w. św. Wojciecha w Sadkach, Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach oraz Urząd Gminy w Sadkach – składają podziękowania wszystkim osobom, które były zaangażowane w przygotowanie spotkania.

masteriał: Agata Zwierzchowska

Oceń artykuł: 9 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 11 (27)

  kris, w dniu 10-02-2018 17:05:36 napisał:

  Mina księdza naszego proboszcza; warta milion dolarów.Zmęczony ludźmi.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  obserwator., w dniu 13-02-2018 13:45:17 napisał:

  Piękna uroczystość .Wczoraj było więcej zdjęć

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
MEBLE MŁODZIEŻOWE
Pieczątki Colop
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
Sprawdzanie geometrii kół
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
SYPIALNIE
PIZZA
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)