Dziś mamy 11 sierpnia 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

07 lutego 2020

Odszedł Jerzy Murawiec. Żył 69 lat

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Jerzego Murawca.

Udzielał się aktywnie w życiu społecznym gminy Mrocza – przez cztery kadencje był Radnym Rady Miejskiej w Mroczy – w latach 1990 – 2006, z czego trzy kadencje (1994-2006) był Przewodniczącym Rady Miejskiej w Mroczy.

Msza pogrzebowa odbyła się dnia 8 lutego 2020r. o godz. 11.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Jakuba w Zabartowie. W imieniu władz samorządowych Rodzinie oraz Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Mroczy Jarosław Odrobiński
Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Mrocza Waldemar Chudzik
wraz z Radnymi Rady Miejskiej
oraz pracownicy Urzędu Miasta i Gminy

materiał: Ewelina Musiał

Autor nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 10 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Meksyk na talerzu. Poznaj tajniki wyrazistej kuchni meksykańskiej

Meksyk to kraj o bardzo bogatej historii, kulturze, a jego barwny folklor jest rozpoznawalny #na całym świecie. Wszystkie te cechy można również przypisać meksykańskiej kuchni, która w 2010 roku została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO. Decyzja o tym zapadła nie tylko na podstawie wyjątkowych receptur, lecz także ze względu na tradycyjne obrzędy i całą kulturę jedzenia, która powoduje, że każdy meksykański posiłek może zamienić się w huczną uroczystość. Sprawdźcie, co sprawia, że lokalne przepisy stały się światowym fenomenem.

(czytaj więcej)
0

Gry i aplikacje Bezpieczny Przejazd. Sprawdź swoją wiedzę

Wakacyjne podróże ciekawe i bezpieczne z grami i aplikacjami Bezpieczny Przejazd. Dostęp #do informacji demaskujących fake newsy na temat zachowania na przejazdach. Tak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zachęcają dzieci, młodzież i dorosłych do rozszerzania wiedzy, która zapewni bezpieczne korzystanie z przejazdów kolejowo-drogowych. Działania prowadzone są w ramach kampanii społecznej Bezpieczny Przejazd.

(czytaj więcej)