Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

06 marca 2019

Ogólnopolski Konkurs „ Praca Organiczna”. II miejsce w etapie wojewódzkim

fot. pow

fot. pow

Dnia 5 marca w Szkole Prywatnej dla Dorosłych w Bydgoszczy odbyły się eliminacje wojewódzkie# Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności „ Praca Organiczna”.

Z I LO brało udział 5 dwuosobowych zespołów: Eliza Frankowska i Artur Faltyński, Magdalena Dutkiewicz i Kacper Kłonczyński, Julia Cieślakiewicz i Sebastian Iłejko, Zuzanna Maćkowska i Szymon Głąb, Wiktoria Sobieszczyk i Albert Urbański. Drużyna z Krzywoustego stanowiła najliczniejszą reprezentację wśród uczestników II etapu.

Celem konkursu jest popularyzowanie postaw prospołecznych i kreatywności młodzieży poprzez zwiększenie wiedzy o idei pracy organicznej w XXI wieku.

Nagrodą główną w konkursie jest roczne stypendium studenckie i tygodniowy wyjazd do Paryża. Zawody wojewódzkie polegały na rozwiązaniu testu wiedzy zawierającego zadania zamknięte. Najlepszy wynik po dogrywce osiągnął zespół - Zuzanna Maćkowska i Szymon Głąb z kl. III politechnicznej, zdobywając zaszczytne II miejsce. Pozostali uczestnicy wykazali się również wysokim poziomem wiedzy i umiejętności uzyskując bardzo dobrą punktację. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a wyróżnieni nagrody rzeczowe. Taki sukces  zmotywował uczniów do intensywniejszej pracy i udziału w kolejnej edycji konkursu za rok. Gratulujemy !

materiał: Violett Hejza

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Baterie
od 0,90PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Masaż leczniczy
Stół z blatem szklanym + krzesła
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)