Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

23 maja 2018

Ostatni dzień pobytu na Podhalu. Uczniowie zwiedzali Zakopane

fot. ZSP Samostrzel

fot. ZSP Samostrzel

Ostatni dzień pobytu na Podhalu przywitał uczniów ZSP w Samostrzelu deszczową pogodą. #Nie przejmując się tym, wyruszyliśmy na kolejny górski szlak, który prowadził z Suchego na Gubałówkę.

Po prawie godzinnym marszu dotarliśmy do celu. Następnie zjechaliśmy kolejką do Zakopanego. Tutaj zwiedziliśmy najstarszy zakopiański cmentarz na Pęksowym Brzyzku. Był też czas na zakup pamiątek i zjedzenie przepysznych kremówek w kawiarni przy najbardziej popularnym deptaku, Krupówkach. Najwytrwalsi udali się pod Wielką Krokiew z nadzieją, że spotkają któregoś z polskich skoczków. Niestety, tak się nie stało. Trochę zawiedzeni, ale pełni wrażeń wyruszyliśmy w długą powrotną drogę do Samostrzela.

materiał: A. Maliszewska, J. Kujawka, Z. Lemańska, Z. Strzyżewska

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)