Dziś mamy 30 maja 2020, sobota, imieniny obchodzą:

26 lutego 2020

Panie wspólnie świętowały. Nie zabrakło toastu i odśpiewania „Sto lat”

fot. Agata Zwierzchowska-Pilarczyk

fot. Agata Zwierzchowska-Pilarczyk

25 lutego w świetlicy wiejskiej w Radziczu spotkały się Panie, aby spędzić razem ostatnie #godziny karnawału. Była to również znakomita okazja, by we wspólnym gronie świętować zbliżający się Dzień Kobiet.

Spotkanie otworzyła sołtys Ewa Malak, witając przybyłych gości, zapraszając do wspólnej zabawy. Z racji tego, że w tym samym czasie odbywało się zebranie w sołectwie Łodzia, wójt gminy Sadki Dariusz Gryniewicz niestety nie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu. W jego imieniu pracownik Urzędu Gminy w Sadkach Agata Zwierzchowska-Pilarczyk złożyła Paniom życzenia oraz na ręce Pani Sołtys wręczyła słodkie upominki dla Pań. Nie zabrakło wspólnego toastu oraz odśpiewania sto lat na cześć płci pięknej.

Podczas  uroczystości specjalnie dla kobiet odbył się pokaz kosmetyczny firmy Avon. Panie z ciekawością słuchały opinie o produktach oraz oddały się w ręce makijażystek, aby poczuć się jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Nie zabrakło nagród i zainteresowania linią kosmetyków. Na zaproszenie pani Ewy Malak wieczór umilił zespół „Mroczanki”, który rozbawił Panie do łez i zachęcił do wspólnego śpiewania oraz zabawy. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Materiał: Agata Zwierzchowska-Pilarczyk

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Meble pokojowe
Wypożyczalnia samochodów
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Nowoczesne zabiegi laserowe
Pokój dzienny/ jadalnia
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)