Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

10 marca 2015

Parafialny turniej tenisa

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Lidia Kłosińska, Krzysztof Kozłowski

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Lidia Kłosińska, Krzysztof Kozłowski

Już po raz kolejny, po feriach zimowych odbył się w Dębowie Parafialny Turniej Tenisa Stołowego.

W tym roku sportowa impreza odbyła się w sobotę, 07.02.2015 r. Zorganizowały ją: Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne Na Rzecz Rozwoju Wsi Parafii p.w. Św. Michała Archanioła w Dębowie, Centrum Kształcenia, Sołectwo i Szkoła Podstawowa w Dębowie.

Rozgrywki rozpoczęły się o godzinie 11.00. Wśród osób przybyłych tego dnia, do turnieju zgłosiło się 17 graczy, w tym: dzieci, młodzież i dorośli. Początkowo uczestnicy próbowali swych sił w swobodnej grze, po której nastąpiła część właściwa gry. Jury w składzie: Anna Kłosińska, Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Justyna Smażyk i Natalia Cegielska podzieliło graczy na trzy grupy ze względu na płeć i wiek a także czuwało nad przebiegiem rozgrywek ping-ponga.

Laureatami Parafialnego Turnieju Tenisa Stołowego w Dębowie zostali:

Grupa I - dziewczęta i panie:
I miejsce – Martyna Szpot
II miejsce – Daria Szpot
III miejsce – Lidia Kłosińska
O zwycięstwo walczyła też najmłodsza uczestniczka w zawodach, Aleksandra Szpot.

Grupa II – chłopcy do lat 16:
I miejsce– Mateusz Westphal
II miejsce– Maciej Cegielski
III miejsce– Mateusz Olszewski
Dzielnie walczyli: Patryk Muszyński, Przemysław Bohdanowicz, Kamil Bohdanowicz.

Grupa III – panowie:
I miejsce– Krzysztof Kozłowski
II miejsce – Kamil Sobieszczyk
III miejsce – Maciej Pełka
W grupie panów o laur rywalizowali także: Patryk Wierzewski, Daniel Nowak, Robert Wierzewski, Grzegorz Cegielski.

Dla pierwszych miejsc w trzech grupach puchary ufundował proboszcz parafii Dębowo – Waldemar Krawczak, natomiast medale i pamiątkowe statuetki dla wszystkich laureatów zakupił Jacek Smażyk – sołtys Dębowa. W grupie dziewcząt i pań oraz chłopców do lat 16 nagrody zwycięzcom wręczył ksiądz Waldemar Krawczak – prezes Stowarzyszenia „Michał” w Dębowie. Zwycięzców wśród panów uhonorowała Bernadeta Olejniczak – z-ca prezesa tego stowarzyszenia.

Wszyscy, którzy brali udział w tym turnieju: organizatorzy, uczestnicy oraz goście mogli skorzystać z słodkiego poczęstunku przygotowanego przez panie ze Stowarzyszenia „Michał” z Dębowa. Na koniec odbyły się wzajemne podziękowania.

tekst: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Oceń artykuł: 43 42

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (2)

    123, w dniu 11-03-2015 12:38:18 napisał:

    Brawo Pani Kamilo

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jadalnia / pokój dzienny
Meble kuchenne
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Blacharstwo
Sypialnia - jasny dekor i ryflowane uchwyty
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Deska elewacyjna
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)