Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

08 października 2020

Pierwszy pozytywny, a na drugi test nie ma co liczyć? "Nie wiedzą, czy nadal mają wirusa"

- Trzeba po prostu poruszyć ten temat – takim zdaniem zaczęła swoją wiadomość #kontaktująca się z nami Internautka. O co chodzi? Przeczytacie poniżej.

Lekarz POZ i Sanepid mają gdzieś, czy ludzie po pierwszym pozytywnym wyniku na Covid są zdrowi, czy tez nie. Pomimo tego, iż osoby, które mają objawy koronawirusa, chcą poddać się badaniu na koronawirusa, to odpowiedz brzmi: "NIE", ponieważ nie mają Państwo pełnych objawów... Wychodzi na to, że człowiek musi leżeć pod respiratorem, aby zrobiono mu kolejny test. W głowie się to wszystko nie mieści... Człowiek, chcący iść do pracy, nie dostaje prawa do kolejnego wymazu, tylko dlatego ze nie ma na to pieniędzy? WIĘC GDZIE SA NASZE PODATKI SKŁADKI?? Później Państwo się dziwi, że tyle przypadków na dobę, skoro oni sami nic z tym nie robią i każą osobom bez kolejnego wyniku zarażać innych nieświadomie, ponieważ nie wiedzą, czy nadal mają wirusa w sobie..

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 19 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 14 (14)

  xyz, w dniu 08-10-2020 08:44:06 napisał:

  Wszystko rozbija się o kasę i statystyki :((

  odpowiedz

  • 0 (2)

  W ocenie uczonych, w dniu 08-10-2020 10:10:05 napisał:

  Tu w tej analizie znajdziesz odpowiedź na poruszaną kwestię.W ocenie uczonych , "deklaracja z Great Barrington" Proszę przeczytajcie analizę i sugestie tych uczonych którą opublikowali. Cieszy że w końcu świat medycyny podejmuje alarm i publicznie wprost mówi o popełnionych błędach. Gorąco zachęcam na kanwie toczącej się tu dyskusji.

  odpowiedz

  • -2 (12)

  Niewierzewkorone, w dniu 08-10-2020 10:33:46 napisał:

  Hahaha no to teraz wychodzi ta prawda bujda o koronie najpierw niby pozytyw mini że objawów nie ma koronyi chce się ponownie go zrobić a sanepid ma to po dziurki gdzieś. Tak wiedziałam że ten nasz sanepid będzie zamiatał to wszystko. A robią to dla kasy te pseudo testy kosztują 500zl co dają fałszywe wyniki pytanie czy warto je robić dalej masakra

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (4)

  Babcia fela, w dniu 08-10-2020 14:31:28 napisał:

  Bo ten covid to totalne scierwo wymyslone przech cholera wie kogo wszystkim wpisuja covid 19 idioci a ciekawe czy widzieli grype bezobjawowa angine ciekaw jestem co maja powiedziec alergicy tez po psiknieciu bo maja uczulenie na sierść to tez im covida wpierdyla

  odpowiedz

  • 1 (3)

  Kolo, w dniu 09-10-2020 01:51:39 napisał:

  Choroba medialna... zarabiają osły z Wijskiej w Warszawie na tym. Testy? Sprawdźcie powiązania, kogo jest firma produkująca testy... Przekręt światowy na wypompowanie pieniędzy z budżetu, doprowadzenie do biedy w społeczeństwie, tresura by być posłusznym władzy. Ten rok to nic... Poczekajcie na 2021, najgorsze przed nami...

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Karkówka wieprzowa
12,99PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)