Dziś mamy 14 sierpnia 2020, piątek, imieniny obchodzą:

29 lipca 2020

Plaża w Więcborku doposażona. Są m. in. nowe rowery wodne i miejskie

fot. UM Więcbork

fot. UM Więcbork

Gmina Więcbork w ramach projektu pn. „Doposażenie wypożyczalni sprzętu turystycznego #przy plaży miejskiej w Więcborku” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014 – 2020 w ramach działania 4.2 „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” otrzymała dofinansowanie za zakup sprzętu turystycznego.

Zakupione zostały: 

rowery wodne – 3 szt.,

plenerowy stół do tenisa – 1 szt.,

rowery miejskie – 10 szt.

przyczepka rowerowa do przewozu dzieci – 1 szt.

W wyniku realizacji operacji został osiągnięty następujący cel: Tworzenie atrakcyjnej przestrzeni turystycznej i rekreacyjnej do 2023 roku poprzez doposażenie wypożyczalni sprzętu turystycznego przy plaży miejskiej w Więcborku

Materiał: UM Więcbork

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  szeryf, w dniu 29-07-2020 14:24:24 napisał:

  W nakle gmina czy powiat zamiast doposażyć przystań lub wyremontować nabrzeże, aby można było odpoczywać w normalnych warunkach, kupują prywatnej firmie samochody (czytaj nowy szpital w galaktyce kurvix). A w Więcborku chociaż wiedzą co to kosiarka do trawy!

  odpowiedz

  • 0 (0)

  mieszkaniec, w dniu 30-07-2020 08:51:24 napisał:

  Niestety Więcbork przeznacza pieniądze tylko na nowe a szybko zapomina o tym co stare. Nie potrafi utrzymać inwestycji w dobrym stanie. Plac zabaw koło koscioła zagraża bezpieczeństwu dzieci, na molo też już widać niedoróbki które się pogłębiają i nikt z tym nic nie robi. Ciekawe kiedy zjeżdżalnia na plaży pierdyknie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kalkulatory
od 6,90PLN
Nowoczesny styl
Lakiernictwo
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Budowa hal
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Przewóz krajowy
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)