Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

20 marca 2020

Podstawowe zasady higieny. PCZK przypomina o ich przestrzeganiu

Szanowni Państwo, mając na uwadze obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego w związku z występowaniem# koronawirusa COVID-19 Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Nakle nad Notecią przypomina o obowiązku przestrzegania podstawowych zasad sanitarno-higienicznych.

Więcej informacji znajdziecie Państwo także na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus.

Poniżej znajdziecie Państwo między innymi informacje dotyczące kwarantanny, dezynfekcji rąk oraz informacje dla seniorów.

Materiał: Władysław Gajewski - Referat Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    zorro, w dniu 20-03-2020 16:16:34 napisał:

    Co za dyletant opracował instrukcję mycia rąk???!!! Nie ma w niej mowy ani o odkręceniu ani o zakręceniu kranu. Czyli najpierw łapiemy kurek brudną ręką, później myjemy ręce i zakręcamy kran łapiąc czystą ręką za brudną gałkę.??? Podpowiem: Po odkręceniu kranu umyj gałkę, wówczas czystą ręką zakręcisz czystą gałkę.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożniki
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Makijaż ślubny
Nowoczesny styl
Stół z blatem szklanym + krzesła
Masaż leczniczy
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)