Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2020

Podsumowanie GP Powiatu Nakielskiego. Nagrodzono najlepszych brydżystów

fot. KP

fot. KP

Nakielscy brydżyści oraz zaproszeni goście przybyli w piątek (24 stycznia) na strzelnicę #Szkoły Podstawowej nr 4 w Nakle, gdzie podsumowano miniony rok i rozegrano okolicznościowy turniej.

W spotkaniu wzięło udział 32 brydżystów z powiatu nakielskiego, bydgoskiego i sępoleńskiego. Ogłoszono wyniki Grand Prix Powiatu Nakielskiego w brydżu za rok 2019.

Puchary, dyplomy i upominki brydżystom wręczyli starosta nakielski Tadeusz Sobol, szef firmy Eurobac (sponsor dwóch brydżowych drużyn ligowych) Krzysztof Boniecki oraz Marian Olszyński. Najlepsi czterej gracze otrzymali puchary. Cała pierwsza dziesiątka otrzymała dyplomy i upominki. Tym razem w rozgrywkach uczestniczyło 37 brydżystów (w roku 2018 było to 46 osób, a w roku 2017 - 39 brydżystów).

Od kilku lat nieprzerwanie klasyfikację wygrywa Piotr Wołowski. Tradycji stało się zadość i Wołowski ponownie triumfował. Pewne zmiany zaszły na pozostałych stopniach podium. Druga lokata przypadła Aleksandrze Granowskiej. Na trzeciej pozycji uplasowało się dwóch brydżystów: Ziemowit Brzykcy oraz Krzysztof Popczyński. Wszyscy ci brydżyści reprezentują trzecioligowy klub Eurobac 1 Nakło. Turnieje brydżowe sędziuje Ludwik Pazderski.

Po części oficjalnej brydżyści zasiedli przy stolikach, by rozegrać okolicznościowy turniej brydżowy. Wystąpiło 15 par. Grano na zapis maksymalny. Zwyciężyła w nim para z gminy Sicienko Krzysztof Dembek - Włodzimierz Suchodolski (Eurobac 2). Drugie miejsce wywalczyli Ziemowit Brzykcy – Krzysztof Popczyński (Eurobac 1). Trzecią lokatę uzyskali Tomasz Nowak - Piotr Wołowski (Eurobac 1).

Czołówka Grand Prix za rok 2019 (sklasyfikowano 37 osób):
1. Piotr Wołowski
2. Aleksandra Granowska
3. Ziemowit Brzykcy
3. Krzysztof Popczyński
5. Marian Zarembski
6. Jan Nowakowski
7. Włodzimierz Heymann
8. Tomasz Nowak
9. Mariusz Wróblewicz
10. Alfred Nowak

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  duch Grzegorza Przemyka, w dniu 25-01-2020 23:41:27 napisał:

  A co to egzekutywa PZPR sprzed 50 lat?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 2 (2)

  Przechodzień, w dniu 27-01-2020 02:21:55 napisał:

  cieszy mnie to.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fotokubek z łyżeczką i kolorowym wnętrzem
34,90PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
39PLN od 15zł/mcPLN
Bon upominkowy
Elewacje
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)