Dziś mamy 20 września 2019, piątek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Podsumowanie roku szkolnego. Zaprezentowano sukcesy uczniów

fot. pow.

fot. pow.

W piątek 14 czerwca uczniowie i nauczyciele ZSP w Samostrzelu spotkali się w # auli, aby podsumować uczniowskie osiągnięcia w minionym roku szkolnym.

Pani wicedyrektor Ewa Makowska zaprezentowała wyniki i sukcesy uczniów na tle szkoły. Spotkanie uświetnił pan Remigiusz Rynkiewicz, prezes firmy Remeco, który wręczył naszej szkole czek o wartości 1200 zł, za drugie miejsce wśród szkół powiatu w konkursie na zbiórkę makulatury.

Podczas zebrania przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Lidia Kaczor przedstawiła sprawozdanie z pracy samorządu w minionym semestrze, a opiekun SU pani Alicja Szwejkowska-Radtke wyświetliła wyniki Turnieju Klas, na który składały się liczne całoroczne konkurencje, w których wszystkie klasy brały udział. A oto wyniki Turnieju Klas:
I miejsce – klasa III A – 333 pkt,
II miejsce – klasa I TW – 249,5 pkt,
III miejsce – klasa III B – 239 pkt.

Wyróżnione klasy otrzymają czeki pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców w następującej wysokości:
- klasa III A – 200,00 zł
- klasa I TW – 150,00 zł
- klasa III B – 100,00 zł

Pozostałe miejsca:
- III T: 220 pkt
- III C: 182,5 pkt
- II T: 179 pkt
- I TR: 145 pkt
- II Br: 26 pkt
- III ZSZ: 6 pkt.

materiał: Alicja Szwejkowska-Radtke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Kocioł gazowy alternatywą dla „kopciucha”. Dlaczego warto zdecydować się na wymianę źródła ciepła?

Jesień coraz bliżej i już niebawem będziemy uruchamiać ogrzewanie w naszych domach.# To ostatni dzwonek, by wymienić zasilane węglem, przestarzałe i nieefektywne „kopciuchy” na kotły gazowe, które umożliwią zaoszczędzenie energii oraz oddychanie czystszym powietrzem.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)