Dziś mamy 21 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

20 czerwca 2019

Podsumowanie roku szkolnego. Zaprezentowano sukcesy uczniów

fot. pow.

fot. pow.

W piątek 14 czerwca uczniowie i nauczyciele ZSP w Samostrzelu spotkali się w # auli, aby podsumować uczniowskie osiągnięcia w minionym roku szkolnym.

Pani wicedyrektor Ewa Makowska zaprezentowała wyniki i sukcesy uczniów na tle szkoły. Spotkanie uświetnił pan Remigiusz Rynkiewicz, prezes firmy Remeco, który wręczył naszej szkole czek o wartości 1200 zł, za drugie miejsce wśród szkół powiatu w konkursie na zbiórkę makulatury.

Podczas zebrania przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Lidia Kaczor przedstawiła sprawozdanie z pracy samorządu w minionym semestrze, a opiekun SU pani Alicja Szwejkowska-Radtke wyświetliła wyniki Turnieju Klas, na który składały się liczne całoroczne konkurencje, w których wszystkie klasy brały udział. A oto wyniki Turnieju Klas:
I miejsce – klasa III A – 333 pkt,
II miejsce – klasa I TW – 249,5 pkt,
III miejsce – klasa III B – 239 pkt.

Wyróżnione klasy otrzymają czeki pieniężne ufundowane przez Radę Rodziców w następującej wysokości:
- klasa III A – 200,00 zł
- klasa I TW – 150,00 zł
- klasa III B – 100,00 zł

Pozostałe miejsca:
- III T: 220 pkt
- III C: 182,5 pkt
- II T: 179 pkt
- I TR: 145 pkt
- II Br: 26 pkt
- III ZSZ: 6 pkt.

materiał: Alicja Szwejkowska-Radtke

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)