Dziś mamy 18 września 2019, środa, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Pokazy samolotów Air Fair 2019. Uczestnicy byli zadowoleni z wycieczki

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę grupa mieszkańców Anielin wyruszyła do # Bydgoszczy na Air Fair 2019.

Początek naszej wyprawy zdecydowanie deszczowy, lecz nie przeszkodził w oglądaniu wystawy.

Można było usiąść za sterami samolotu, wejść do czołgów transporterów, sprawdzić się na symulatorze, zobaczyć pokazy sztuk walki, czy tresury psów, przetestować oko w paintballu i skorzystać jeszcze z wielu atrakcji.

Jednak największą atrakcją, na którą zawsze wszyscy czekają są pokazy lotnicze. W tym roku podziwialiśmy Macieja Smólskiego, Mistrza Polski w akrobacji, czy Piotra Kowalskiego na myśliwcu z czasów II wojny światowej oraz grupę lotniczą 3AT3.

Odjeżdżaliśmy żegnając Bydgoszcz w słońcu i pięknej pogodzie oraz mam nadzieję choć w części zadowolonych uczestników wycieczki.

Wyjazd zorganizowany został przez Stowarzyszenie "Razem dla Anielin". 

materiał: Barbara Kwiatkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)