Dziś mamy 27 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

21 maja 2019

Pokazy samolotów Air Fair 2019. Uczestnicy byli zadowoleni z wycieczki

fot. pow.

fot. pow.

W sobotę grupa mieszkańców Anielin wyruszyła do # Bydgoszczy na Air Fair 2019.

Początek naszej wyprawy zdecydowanie deszczowy, lecz nie przeszkodził w oglądaniu wystawy.

Można było usiąść za sterami samolotu, wejść do czołgów transporterów, sprawdzić się na symulatorze, zobaczyć pokazy sztuk walki, czy tresury psów, przetestować oko w paintballu i skorzystać jeszcze z wielu atrakcji.

Jednak największą atrakcją, na którą zawsze wszyscy czekają są pokazy lotnicze. W tym roku podziwialiśmy Macieja Smólskiego, Mistrza Polski w akrobacji, czy Piotra Kowalskiego na myśliwcu z czasów II wojny światowej oraz grupę lotniczą 3AT3.

Odjeżdżaliśmy żegnając Bydgoszcz w słońcu i pięknej pogodzie oraz mam nadzieję choć w części zadowolonych uczestników wycieczki.

Wyjazd zorganizowany został przez Stowarzyszenie "Razem dla Anielin". 

materiał: Barbara Kwiatkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)