Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Policja prowadzi postępowanie. "Codziennie zgłaszają się kolejni pokrzywdzeni"

fot. archiwum

fot. archiwum

W związku z licznymi głosami czytelników naszego portalu zaniepokojonych sytuacją w # jednej z nakielskich placówek realizujących przelewy zapytaliśmy rzecznika KPP w Nakle, czy policja powadzi postępowanie w sprawie nieprawidłowości z przelewami.

Jak poinformowała nas podkom. Justyna Andrzejewska – „Nakielski wydział kryminalny prowadzi postępowanie dotyczące nieprawidłowości związanych z przelewami, jakie mieszkańcy powiatu wykonywali za pośrednictwem jednej z firm zajmujących się na terenie Nakła wykonywaniem tego typu usług.

Praktycznie codziennie do komendy zgłaszają się kolejni pokrzywdzeni. Na chwilę obecną postępowanie prowadzone jest w sprawie, a nie przeciwko i nie zatrzymano żadnej z osób pracujących w placówce.

W ramach prowadzonego postępowania ustalać będziemy od kiedy proceder miał miejsce. Docierać będziemy także do pokrzywdzonych, aby przesłuchać ich do prowadzonej sprawy. Sprawa prowadzona jest w kierunku przywłaszczenia pieniędzy, które pokrzywdzeni wpłacali za pośrednictwem tej firmy do różnych odbiorców, a które ostatecznie do nich nie dotarły.

Sprawa z całą pewnością ma charakter rozwojowy i na tym jej etapie trudno jeszcze mówić o stratach, jakie ponieśli pokrzywdzeni."

Do tej sprawy jeszcze wrócimy.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (16) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (15)

  iga, w dniu 18-09-2019 11:33:43 napisał:

  Sprawiedliwość już ktos M.K wymierzył,pobity ,na boso i obdarty schował się u mamusi

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • -2 (8)

  Gość, w dniu 18-09-2019 11:47:32 napisał:

  Schował się w zakładzie psychiatrycznym.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Występ , w dniu 18-09-2019 11:54:19 napisał:

  Zamknął się w zakładzie psychiatrycznym że niby nie poczytalny ha ha

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 5 (9)

  ewa, w dniu 18-09-2019 12:11:52 napisał:

  kurcze serio ??? nikomu nie przedstawiono zarzutów??? a pieniadze gdzie ????

  odpowiedz

  • 2 (6)

  moro_ludek, w dniu 18-09-2019 14:23:33 napisał:

  numer stary jak świat wynajmujesz pomieszczenia stawiasz komputerek robisz naklejka tanie przelewy od razu znajduje się pazerna gawiedź której perspektywa tańszego o 50 groszy przelewu odejmuje rozum i zdrowy rozsądek po czym znikasz zanim zaczną przychodzić wezwania do zapłaty zresztą w Nakle to chyba nawet nie pierwszy taki myk

  odpowiedz

  • 1 (7)

  dr, w dniu 18-09-2019 17:53:57 napisał:

  Jak trzeba mieć nasrane w głowie zeby w takim kiblu robić przelewy.Ci wydymani powinni się spalić ze wstydu ze dali się tak nabrać.Już zapomnieliście o Janosiku z Paterka?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 1 (1)

  nakielanin, w dniu 19-09-2019 11:23:57 napisał:

  Na początku punkt był pod egidą PKO?

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Alex, w dniu 19-09-2019 13:13:26 napisał:

  Tylko gimnazjalna czy bydgoska też?

  odpowiedz

  • -1 (3)

  iga, w dniu 19-09-2019 15:14:29 napisał:

  Właścicielem był faktycznie pan Z.a współwłaścicielem matka Marcina pani K,a ten Marcin był tylko tzw.prokurem tzn.miał wszelkie przywileje żeby zarządzać finansami,ale jako osoba niepoczytalna nie odpowiada za nic,warto schowac się w psychiatryku i nic ci nie zrobią

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Jadalnia / pokój dzienny
Nowoczesne zabiegi laserowe
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Sypialnia Orzech Włoski/ Czarny lub Dąb Denver
Nadanie modnej linii
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Botox i wypełniacze
Nowoczesny styl
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)