Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 marca 2019

Posiedzenie komisji. Przedstawiono stan bezpieczeństwa i porządku publicznego

fot. pow

fot. pow

Dzisiaj (14.03.19r.) w sali konferencyjnej nakielskiej komendy odbyło się wspólne posiedzenie# Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Oceniano m.in.: stan bezpieczeństwa na terenie powiatu i pracę Policji.

Wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego odbyło się dzisiaj (14.03.19) w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią. Obradom komisji przewodniczył Starosta Nakielski p. Tadeusz Sobol.

Podczas posiedzenia komisji kom. Zbigniew Sperkowski Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego nakielskiej jednostki przedstawił stan bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu oraz wyniku pracy nakielskich mundurowych za miniony rok. Przedstawione sprawozdanie zostało zaopiniowane pozytywnie przez członków komisji, a praca policjantów powiatu nakielskiego została oceniona jako zadowalająca.

Ponadto podczas spotkania omówiony został też stan bezpieczeństwa pożarowego na terenie powiatu w roku ubiegłym. Sprawozdanie dotyczące tej tematyki przedstawił Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Nakle nad Notecią bryg. Sławomir Reszkowski.

Na zakończenie obrad komisji przedstawiona została informacja z realizacji  Powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego na lata 2016 – 2018 pn.: „Bezpieczny Powiat Nakielski”.

podkom. Justyna Andrzejewska

Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)