Dziś mamy 29 lipca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

30 grudnia 2013
III świąteczno-noworoczny turniej tenisa stołowego

Pożegnali rok 2013

fot. MAG

fot. MAG

Ostatnia niedziela 2013 roku stała pod znakiem sportu w Ślesinie. Dzień po zmaganiach piłkarskich do rywalizacji świąteczno-noworocznej przystąpili tenisiści stołowi.

Do zmagań przy stołach stanęło 58 zawodników. W porównaniu do roku ubiegłego (31 osób) frekwencją można uznać za bardzo wysoką. Najliczniejszą grupę grających stworzyli tenisiści w kategorii open, bowiem zagrało ich 20. W Ślesinie stawiło się również 12 zawodników zrzeszonych. Turniej obsadzili zawodnicy z Nakła, Paterka, Mroczy, Bydgoszczy i okolic.

W ubiegłych latach w kategorii open na najwyższym stopniu podium stawali kolejno Kamil Borys i Sławomir Studziński. Tym razem w najliczniejszej grupie triumfował Tadeusz Szyc przed Mikołajem Szycem i Stanisławem Bewitcem. Wśród kobiet najlepsza okazała się Aldona Bon, a za jej plecami zmagania ukończyły Jolanta Żydek i Malwina Sopiera.

Najlepszym zrzeszonym graczem III świąteczno-noworocznego turnieju okazał się Ryszard Berka. Podium uzupełnili Piotr Kozioł i Mariusz Trymula.

Impreza ta już po raz trzeci pożegnała rok. Nagrody dla najlepszych ufundowali ZOOR Nakło, Zorza Ślesin i Rada Sołecka. Organizatorem przedsięwzięcia był Zespół Szkół w Ślesinie.

Wyniki:

Szkoła podstawowa
Chłopcy
1. Hubert Szyc
2. Mikołaj Stróżyński
3. Jakub Hoffmann
Dziewczęta
1. Wiktoria Adamska
2. Kaja Urbanowicz
3. Karolina Kaczyńska

Gimnazja
1. Dziewczęta
2. Dominika Nowaczyk
3. Dagmara Borowska
Chłopcy
1. Wiktor Belter
2. Mateusz Szyc
3. Kamil Kozek

Open
Kobiety
1. Aldona Bon
2. Jolanta Żydek
3. Malwina Sopiera
Mężczyźni
1. Tadeusz Szyc
2. Mikołaj Szyc
3. Stanisław Bewitc

Zrzeszeni
1. Ryszard Berka
2. Piotr Kozioł
3. Mariusz Trymula

Oceń artykuł: 286 195

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  anonim, w dniu 30-12-2013 14:00:42 napisał:

  literówka w nazwisku! Nie "Bewitc"a Bewicz :)

  odpowiedz

  • -1 (1)

  pytalski``, w dniu 30-12-2013 14:18:20 napisał:

  A gdzie gra Rysiu Berka?

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Zawodnik, w dniu 30-12-2013 21:17:16 napisał:

  Brawo dla organizatorów!!!!! Dobrze zorganizowany turniej oby takich więcej.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Anonim, w dniu 31-12-2013 12:35:33 napisał:

  Mrocza !!!

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Piotr, w dniu 11-01-2014 15:36:49 napisał:

  Pani Aldono, szkoda,że Pani nie chodzi już na siatkówkę do Żeglugi.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Sprawdzanie geometrii kół
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Meble młodzieżowe i dziecięce
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Budowa magazynów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Martwisz się o swoje dziecko w sieci? Najważniejsza jest rozmowa

Co zrobi rodzic, żeby zapewnić swojemu dziecku# bezpieczeństwo? Odpowiedź jest prosta – wszystko. Tak samo powinno być w internecie. A jak najlepiej ochronić najmłodszych przed zagrożeniami w sieci? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Polacy nie chcą rezygnować z mięsa dla dobra klimatu. Zmiana jest konieczna

Zdaniem ekspertów ograniczenie spożycia mięsa i nabiału to# jedno z kluczowych działań, jakie możemy podjąć, by przeciwdziałać zmianie klimatu. Tymczasem, tylko niewielu z nas byłoby skłonnych do podjęcia takiego kroku w trosce o planetę – pokazują to wyniki najnowszego badania „Zmiana klimatu a produkcja żywności – badanie świadomości mieszkańców Polski” przeprowadzonego przez Upfield.

(czytaj więcej)
0

Ceny w górę, wydatki w dół. Oszczędzamy na przyjemnościach

Z danych GUS wynika, że w porównaniu z# pierwszą połową ub.r. inflacja w pierwszym półroczu 2021 r. wyniosła 3,6 proc. Najbardziej wzrosły koszty transportu, utrzymania mieszkania i łączności czy edukacji. Znacząco zdrożała też oferta restauracji i hoteli oraz rekreacji i kultury. Ceny rosną, ale równolegle ponad 40 proc. Polaków, pod wpływem pandemii, chce ograniczać wydatki. Oszczędzamy głównie na przyjemnościach – książkach, kinie, usługach fryzjerskich czy jedzeniu na mieście. Tylko 3 proc. osób uświadomiło sobie w czasie pandemii, że trzeba korzystać z życia i mniej przejmować się pieniędzmi – wynika z badania dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor.

(czytaj więcej)