Dziś mamy 5 czerwca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2020

Pożegnanie ferii przy ognisku. Mieszkańcy wspólnie biesiadowali

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

8 lutego 2020 roku w godzinach popołudniowych panie z KGW Liszkówko wraz z sołtysem #Jackiem Mierwą, zorganizowały dla dzieci z sołectwa Liszkówko ognisko z okazji zakończenia ferii zimowych.

Kończące się ferie pokazały, że każda pora roku jest dobra, by spotkać się razem i miło spędzić czas. W sołectwie Liszkówko tradycja wspólnych spotkań, przy różnych okazjach, godna jest podkreślenia i naśladowania. Dla dzieci rozpalono ognisko, przy którym można było upiec kiełbaskę pod opieką dorosłych. Panie z KGW zadbały również o  ciepłe napoje.

Z zaproszenia do wspólnego ogniska skorzystał Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, który przywiózł dla dzieci słodkie upominki. Już w świetlicy, przy wspólnym stole dzieci i dorośli razem zajadali się słodkościami, rozmawiali i cieszyli się ze wspólnego biesiadowania.  Uśmiechy na twarzach, radość wspólnie  przeżytego popołudnia, są dowodem że warto być razem, dzieląc swój czas z drugim człowiekiem. Tegoroczne ferie i spotkanie z okazji ich zakończenia przeszły już do historii. Do zobaczenia za rok.

materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rolery - mezoterapia skóry
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
Mikrodermabrazja
Sprzedaż opon
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Środowiska. Ochrona zasobów wodnych to konieczność

Kwestia dostępności wody jest obecnie jednym z największych wyzwań #dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nie tylko w odległych zakątkach świata, ale także w Polsce. Obchodzony 5 czerwca z inicjatywy Organizacji Narodów Zjednoczonych Światowy Dzień Środowiska to dobry moment, by zastanowić się, co każdy z nas może zrobić w kontekście ochrony tego życiodajnego zasobu.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)