Dziś mamy 24 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 stycznia 2020

Pożegnanie płk Jarosława Nurkiewicza. Dyrektor ZK przeszedł na emeryturę

fot. MM

fot. MM

Podczas świąteczno-noworocznego spotkania członków Koła Emerytów i Rencistów #Służby Więziennej pożegnano dyrektora ZK w Potulicach płk Jarosława Nurkiewicza.

Spotkanie odbyło się w sobotę, 25 stycznia w remizie OSP Potulice. Tego dnia oficjalnie pożegnano dyrektora ZK w Potulicach płk Jarosława Nurkiewicza, który odszedł na zasłużoną emeryturę.  – Od początku, jak byłem dyrektorem, to bardzo cieszyło mnie to, że z osobami, z którymi miałem przyjemność pracować w przeszłości, mogę się jeszcze zobaczyć na właśnie tego typu spotkaniach. Bardzo Wam za to dziękuję, tak samo jak i moim byłym już pracownikom. Będąc już emerytowanym dyrektorem chcę nadmienić, że nasza potulicka jednostka to jest po prostu „liga mistrzów” i to zarówno w latach ubiegłych, jak i teraz. Poziom załogi był i jest bardzo wysoki, a przed Wami chylę dziś czoła – powiedział pułkownik w stanie spoczynku. – Jarku, było nam przy Tobie dobrze. Życzymy Ci dużo zdrowia i satysfakcji, już na emeryturze – zwrócił się do emerytowanego dyrektora Zbigniew Bryś.

Oceń artykuł: 56 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 8 (18)

  f-usz, w dniu 26-01-2020 15:13:08 napisał:

  Bardzo Dobry Człowiek ! Szkoda że już odszedł.Wszystkiego Dobrego Panie Dyrektorze !!!

  odpowiedz

  • 5 (15)

  Jeszcze f-usz, w dniu 26-01-2020 17:36:37 napisał:

  Wszystkiego najlepszego, czas na zasłużony odpoczynek. Szkoda że już Pana Dyrektora nie ma w zakladzie. Wątpię aby znalazł się ktoś z taką charyzmą na Pana miejsce.

  odpowiedz

  • 3 (11)

  pracownik, w dniu 26-01-2020 18:39:13 napisał:

  Jak jest dyrektor dobry, to go tak żegnają! Aż miło!

  odpowiedz

  • 3 (11)

  F-sz, w dniu 26-01-2020 19:19:20 napisał:

  Wspaniały człowiek. Dużo zdrowia na zasłużonej emeryturze Panie Dyrektorze. Wzór dla wszystkich!!!

  odpowiedz

  • 3 (5)

  byly klawisz, w dniu 27-01-2020 09:23:25 napisał:

  Wszystkiego dobrego na emce Panie Dyrektorze .Do końca w służbie byłeś człowiekiem. Zawsze będę cię dobrze wspominał.

  odpowiedz

  • 2 (6)

  CNA, w dniu 27-01-2020 09:50:32 napisał:

  Super z klasą gość odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,, gratulacje wzór dla innych

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
MEBLE PIOTR PASIEKA
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Fotokubek z kolorowym uchwytem w kształcie serca
24,90PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)