Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

22 grudnia 2019

Premiera bajki ,, Kraina lodu” już za nami! Magiczne i niepowtarzalne przedstawienie

fot. pow.

fot. pow.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w dniu 18 grudnia 2019 roku w auli szkolnej# Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyło się przedstawienie bajkowe dla dzieci pt. ,, Kraina lodu”.

Uczniowie wcielili się w rożnych bohaterów i wraz z nimi przeżywali zimowe, magiczne i niepowtarzalne przygody. Młodzież swą grą aktorską, umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi zachwyciła najmłodszych widzów. Było dużo radości, wzruszeń i wspólnej zabawy, a zimowa oprawa sceniczna wprowadziła wszystkich w świąteczny nastój.

A oto niezwykli aktorzy i ich bajkowe postaci:
mała Ania – Sandra Brust
mała Elsa – Maryna Permus
nastoletnia Ania - Martyna Rode
nastoletnia Elsa - Wiktoria Walczak
Król - Radosław Jasiorowski
Królowa - Klaudia Łastowska
Olaf – Konrad Łaniecki
Kristoff – Jakub Kiersznicki
Renifer – Mateusz Bączek
Hans – Andrzej Lemantowicz
Trolle – Weronika Buryta , Julia Kwiatkowska, Julia Ziarnek
Dama – Jagoda Furtak
Hrabia – Filip Nowak

W zaczarowany, zimowy świat królestwa Arendelle wprowadzała dzieci Ilona Mrotek jako narrator. Nad całością czuwał natomiast niezastąpiony Dominik Nowacki, który jako operator- informatyk umieszczał wydarzenia w różnych miejscach ,, Krainy lodu.
Dziękuję młodzieży z klas 1aG, 1eG i 2e za wspólnie spędzony czas , pomysłowość, kreatywność i twórczy entuzjazm. Najważniejsze , to razem zrobić coś tak magicznego.
A w styczniu kolejne przedstawienia dla dzieci z nakielskich przedszkoli. Będzie się działo!

materiał: Wioletta Traczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)