Dziś mamy 2 lipca 2020, czwartek, imieniny obchodzą:

22 grudnia 2019

Premiera bajki ,, Kraina lodu” już za nami! Magiczne i niepowtarzalne przedstawienie

fot. pow.

fot. pow.

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia w dniu 18 grudnia 2019 roku w auli szkolnej# Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią odbyło się przedstawienie bajkowe dla dzieci pt. ,, Kraina lodu”.

Uczniowie wcielili się w rożnych bohaterów i wraz z nimi przeżywali zimowe, magiczne i niepowtarzalne przygody. Młodzież swą grą aktorską, umiejętnościami tanecznymi i wokalnymi zachwyciła najmłodszych widzów. Było dużo radości, wzruszeń i wspólnej zabawy, a zimowa oprawa sceniczna wprowadziła wszystkich w świąteczny nastój.

A oto niezwykli aktorzy i ich bajkowe postaci:
mała Ania – Sandra Brust
mała Elsa – Maryna Permus
nastoletnia Ania - Martyna Rode
nastoletnia Elsa - Wiktoria Walczak
Król - Radosław Jasiorowski
Królowa - Klaudia Łastowska
Olaf – Konrad Łaniecki
Kristoff – Jakub Kiersznicki
Renifer – Mateusz Bączek
Hans – Andrzej Lemantowicz
Trolle – Weronika Buryta , Julia Kwiatkowska, Julia Ziarnek
Dama – Jagoda Furtak
Hrabia – Filip Nowak

W zaczarowany, zimowy świat królestwa Arendelle wprowadzała dzieci Ilona Mrotek jako narrator. Nad całością czuwał natomiast niezastąpiony Dominik Nowacki, który jako operator- informatyk umieszczał wydarzenia w różnych miejscach ,, Krainy lodu.
Dziękuję młodzieży z klas 1aG, 1eG i 2e za wspólnie spędzony czas , pomysłowość, kreatywność i twórczy entuzjazm. Najważniejsze , to razem zrobić coś tak magicznego.
A w styczniu kolejne przedstawienia dla dzieci z nakielskich przedszkoli. Będzie się działo!

materiał: Wioletta Traczyk

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)