19 października 2014
B klasa, grupa III

Pretendent pokonany

Ramiel Bydgoszcz od początku sezonu pokazuje, że będzie się liczyć w walce o awans. Bydgoskiego pretendenta pokonał jednak inny kandydat do awansu - Dąb Potulice.

Piłkarze z Potulic w zeszłym tygodniu osłabieni pojechali do Ślesina, gdzie przegrali derbowy pojedynek z Zorzą. O tej porażce udało się jednak szybko zapomnieć, a do starcia z Ramielem podopocznie Krzysztofa Ksobiaka przystąpili już choćby ze swoim najlepszym strzelcem.

Wynik spotkania w 7 minucie otworzył Jarosław Ksobiak, a w 29 minucie dał o sobie znać właśnie Michał Murach. Zaledwie 2 minuty później było juz 3:0 po golu Damiana Kokowskiego. Goście jeszcze przed przerwą zdołali trafić do siatki i zmniejszyć straty.

W 65 minucie gry bydgoszczanie zodbyli gola kontaktowego, lecz nie pomógł on wywieźć korzystnego rezultatu z Potulic. Wynik spotkanie z rzutu karnego w 94 minucie ustalił Michał Murach.

Dąb Potulice - Ramiel Bydgoszcz 4:2 (3:1)

Rawicz, w dniu 19-10-2014 19:39:49 napisał:

Zapomniałeś dodać, że do Ślesina pojechali osłabieni brakiem trenera!! buuhahaha :-)

ojej, w dniu 19-10-2014 20:59:55 napisał:

Slesin zobaczy gdzie jest jego miejsce w meczu rewanzowym....Dab tez nie bedzie chcial zmienic dnia i godziny meczu wiec sie przygotujcie i wezcie juz teraz wolne na mecz...

odpowiedz

pokaż odpowiedzi (2)
    • -1 (9)

obserwator, w dniu 19-10-2014 21:54:08 napisał:

A co ma znaczyć zdanie, że "do starcia z Ramielem podopocznie Krzysztofa Ksobiaka przystąpili już choćby ze swoim najlepszym strzelcem"? O ile mnie pamięć nie myli to najlepszy strzelec grał tydzień temu. I takie pisanie, że Dąb był osłabiony itp jest bez sensu. Bo jak już było tu napisane takie osłabienia jak Dąb miał kolejkę temu, to każdy zespół w klasie B ma co tydzień. Więc skończmy to bezsensowne pisanie o osłabieniach. PS: Ramiel strzelił na koniec na 3:3, bramka zdobyta prawidłowo, więc powinien być remis.:)) Wszyscy to widzieli. Pozdro dla normalnych.

odpowiedz

• 2 (4)

ON , w dniu 19-10-2014 22:03:41 napisał:

Witam półgłówku :) Co tak bardzo Cie boli Przyjacielu ?? Dostałeś po dupie w Ślesinie i teraz grasz Bohatera jednej akcji?? Pewnie zobaczymy gdzie i jakie miejsce czeka Nas w tabeli ale Wy też zobaczycie co Was czeka !!! I nie bądź śmieszny mówiąc o brakach kadrowych na boisku w Ślesinie bo My także nie graliśmy w podstawie gdyż jeden z Naszych zawodników otrzymał czerwoną kartkę podczas meczu w Zalesiu. Czas pokaże co czeka Zorzę oraz Dąb DZIECIAKU ;)

odpowiedz

• 6 (8)

Kibic, w dniu 19-10-2014 22:37:51 napisał:

...oczywiście że bramka strzelona zostałą prawdiłowo tylko sedzia boczny gamoń patrzyl na piłke i gdzie są zawodnicy w momencie kiedy wpadała w pole karne a nie kiedy została uderzona przez dosrodkowującego. Dramat. Podsatwowy błąd sędziego. Do tego ten artykulik piszą osoby chyba związane z Dębem bo na ich stronie tez totalne bzdury. Ewidentny karny dla ramiela na 3:3 po faulu na albrechcie gdzie dwóch obronców nie dotyka piłki tylko wycinają zawodnika ramiela biorąc go w kleszcze ten osioł co pisze na stronie debu pisze ze to zawodnkiowi ramiela należałą sie kartka za symulke. Totalny idiota nieznający sie na piłce i całkowicie nie obeiktywny. Nie warto sedzic tamtej stronki jednak co niniejszym zaczynam praktykować..

odpowiedz

pokaż odpowiedzi (1)
    • 3 (3)

Pozdro, w dniu 20-10-2014 08:29:35 napisał:

Czego wy się spodziewacie po sędziach z B klasy.? Tak wam ich niekompetencja przeszkadza to zapraszam grać z zespołem z wyższej ligi., no tak tylko pytanie czy sobie byscie poradzili... I nawet jeśli sędzia w wczorajszym meczu popełnił jakieś błędy to nie mówcie mi , że w innych meczach błędów nie popełniał ( na waszą korzyść też ) Wyluzujcie

odpowiedz

• 1 (1)

kibic siedzący obok kolegów z Zorzy, w dniu 20-10-2014 09:09:49 napisał:

Drogi kibic, on , obserwator dlaczego nie podpiszecie się chociażby swoimi imionami i tak każdy widział , kto z Zorzy siedział na trybunach :-)

odpowiedz

• -1 (1)

Kibic2, w dniu 20-10-2014 09:39:46 napisał:

dla mnie to porażka sedziowie - najpierw pozwolili na bijatyke na boisku łokcie, kolna, krew z nos, podarte koszulki a potem nie panowali już nad niczym, kilku z jednej i drugiej powinno wylecieć za czerwone kartki, faule gwizdane nie w tą strone, a potem kuriozum ten pseudo spalony i brak karnego dla Bydgoszczy, z drugiej strony na koniec słuszny karny dla Dębu i czerwień dla obrońcy Ramiela

odpowiedz

• 2 (2)

obserwator, w dniu 20-10-2014 10:26:07 napisał:

Musze Cie kolego zmartwic.Ja nie jestem w zaden sposob zwiazany z Zorza.Mowie po prostu jak bylo jako neutralny obserwator.

odpowiedz

• 0 (0)

kibic, w dniu 20-10-2014 22:53:08 napisał:

Jeżeli na temat C klasy jest tyle komentarzy to co powiedzieć na temat słabej dyspozycji naszego lidera ekstraklasy z Bydgoszczy.

jedrula, w dniu 22-10-2014 13:01:46 napisał:

Gracie w b klasie a sie sracie jak byscie nie wiadomo gdzie grali. Lepiej wezcie sie za treningi a nie tylko na mecze przychodzicie...

odpowiedz

• 2 (2)

Kibic M.J, w dniu 22-10-2014 16:24:40 napisał:

A moim zdaniem ,,sedzia" sedziowal dla oby dwoch druzyn zle. Przy drugiej bramce dla Bydgoszczy byl spalony, Boczny tego nie zobaczyl bo mu slonce w oczy swiecilo. No ale za to na 3;3 nie bylo spalonego,ale odgwizdal. Mowi sie trudno. Nie wiem po co tu sie spinac? Mecz wygrany,czy przegrany głowa do gory i gra sie dalej. A nie na portalu sprzeczac sie kto jest lepszy a kto gorszy a w dodatku anonimowo . ;/