Dziś mamy 8 czerwca 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

20 marca 2023

Prezentacja dotycząca bibliotek. Wyobraźnia gości była ogromna

fot. GBP Sadki

fot. GBP Sadki

W miniony piątek (17 marca) gościliśmy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sadkach klasę pierwszą# wraz z wychowawczynią, Panią Agatą Werner. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w lekcji bibliotecznej oraz krótkich zajęciach kreatywnych.

Dyrektorka GBP w Sadkach, Pani Joanna Brzozowska, zaprosiła uczniów do wspólnego obejrzenia prezentacji dotyczącej bibliotek. Następnie oprowadziła grupę po naszej książnicy, odpowiadając na wiele ciekawych pytań.

Dzieci miały okazję zobaczyć także czytelnię i zapoznać się z jej zadaniami. W tej części wzięli udział w małych warsztatach tworczych. Ich zadaniem było stworzenie okładki książki z wycinków z gazet. Wyobraźnia naszych gości była ogromna, w efekcie powstały cudowne prace.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Werner za wizytę. I już czekamy na kolejne.

Materiał: Monika Mitek / GBP Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wesele sporym wydatkiem. W jaki sposób i na czym można zaoszczędzić?

Koszty organizacji ślubu i wesela rosną z roku na rok. Wiele osób poszukuje sposobów, by #zaoszczędzić. Jak wynika z naszych analiz, obecnie za „talerzyk” płacimy od 250 do nawet 500 złotych. W Polsce zwykle organizowane są przyjęcia na średnio 80 do 100 osób, choć niektóre pary planują huczne wesela nawet dla 300 gości. Wesele to zwykle spory wydatek w domowym budżecie. Podpowiadamy, w jaki sposób zaoszczędzić i na czym.

(czytaj więcej)
0

Idealny składnik diety odchudzającej. Sprytne sposoby na jajka w stylu fit

Jajko to produkt powszechnie znany i lubiany, chętnie spożywany osobno, ale także jako #dodatek czy element wielu potraw. Stanowi również idealny składnik diety dla osób, które pragną zrzucić parę kilogramów lub być fit dzięki codziennym aktywnościom czy uprawianiu sportu.

(czytaj więcej)
0

"Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. O czym należy pamiętać?

Przed rozpoczęciem ferii zachęcamy do zapoznania się z# „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.

(czytaj więcej)
0

Międzynarodowy Dzień Bezpieczeństwa Żywności. Ustanowiony w 2018 roku

Już po raz piąty, 7 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień #Bezpieczeństwa Żywności. W tym roku hasło przewodnie to „Standardy żywnościowe ratują życie”.

(czytaj więcej)