Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 marca 2019

Prezentacja wydawnictw Muzeum Ziemi Krajeńskiej

fot. pow

fot. pow

Muzeum Ziemi Krajeńskiej w Nakle nad Notecią zaprasza na prezentację wydawnictw Muzeum Ziemi# Krajeńskiej i Urzędu Miasta i Gminy Nakło nad Notecią, które ukazały się w 2018 i 2019 r.

Przybliżymy reprint książki "Krajna i Nakło. Studja i rozprawy wydane z okazji pięćdziesięciolecia gimnazjum imienia Bolesława Krzywoustego w Nakle", publikację M. Gratkowskiego "Nakło nad Notecią w okresie Powstania Wielkopolskiego (1-14.01.1919 r.)" oraz "Zeszyty Historyczne Muzeum Ziemi Krajeńskiej nr 5".

Spotkanie odbędzie się 13 marca 2019 r. o godz. 16:30 w Muzeum Ziemi Krajeńskiej przy ul. Pocztowej 14.

materiał: Tomasz Pasieka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)