Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 czerwca 2021

Projekt "Sieć na kulturę" zakończył się. Frekwencja podczas zajęć dopisała

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

31.05.2021 odbyło się trzynaste, a zarazem ostatnie spotkanie online w# ramach projektu "Sieć na kulturę". Podczas 31 godzin lekcyjnych zajęć prowadzonych przez pana Kamila Lewickiego i panią Anetę Rózgę - Miniszewską dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji z zakresu tworzenia, publikacji, promowania oraz moderowania treści informacyjnych w internecie.

Dziesięcioro uczestników szkoleń dowiedziało się m.in. jak nie dać się podejść fake newsom, czy też poznali metody sprawdzania i wyszukiwania wiarygodnych źródeł informacji. Podczas trwania zajęć omówione zostały także tradycyjne formy jak tekst, foto, video pod kątem wykorzystania ich w sieci. Nie zabrakło również zapoznania się z tajnikami bezpiecznego budowania wizerunku w internecie, a także rozpoznawanie plagiatu i legalnego cytowania treści.

Gminna Biblioteka Publiczna w Sadkach pragnie bardzo serdecznie podziękować panu Kamilowi za zaangażowanie i merytoryczne przygotowanie do prowadzenia zajęć. Słowa podziękowania kierujemy także do uczestników projektu. Wasza frekwencja i aktywność sprawiały, że wszystkie spotkania były jeszcze bardziej interesujące, a każdy z Was swoją wiedzą i chęcią pozyskiwania informacji wzbogacał ich merytorykę.

Materiał: Aneta Rózga-Miniszewska - GBP w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)