Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

05 marca 2019

Promocja oficerska z udziałem Premiera RP. Nakielska policjantka wygłosiła przemówienie

fot. WSPol w Szczytnie

fot. WSPol w Szczytnie

Uroczystość mianowania na pierwszy stopień oficerski Policji odbyła się w # dniu 28 lutego 2019 r. w Szczytnie. W imieniu koleżanek i kolegów podziękowania złożyła podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy nakielskiej policji, mieszkanka Kcyni.

W dniu poprzedzającym uroczystość promocji, kadra kierownicza Policji, promowani oficerowie oraz kadra i słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie uczestniczyli we mszy świętej, która odbyła się w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie.

Złożeniem meldunku, wprowadzeniem sztandarów oraz odegraniem hymnu RP – zainaugurowano najważniejszą uroczystość w karierze zawodowej obecnych na auli 166 funkcjonariuszy, w tym 13 kobiet.

Po odczytaniu Postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o mianowaniu absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na pierwszy stopień oficerski Policji nadszedł wyczekiwany moment dla bohaterów uroczystości, mianowicie akt promowania na podkomisarza Policji.

Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk oraz I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak wypowiadając słowa „W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mianuję Panie i Panów podkomisarzami Policji”, a następnie poprzez symboliczne uderzenie szablą w ramię, dokonali promowania absolwentów.

Podczas uroczystości, przedstawicielka promowanych - podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy nakielskiej policji podziękowała władzom Uczelni oraz kadrze naukowo-dydaktycznej Wyższej Szkoły Policji za trud i zaangażowanie jakie włożyli w edukację nowo mianowanych oficerów. W imieniu koleżanek i kolegów podziękowała również Rodzinom i Bliskim za wsparcie i zrozumienie jakim się wykazywali przez pół roku ich szkolenia.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest jedyną uczelnią w kraju, która kształci oficerów polskiej Policji.

materiał: WSPol w Szczytnie/red.

Oceń artykuł: 38 32

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (26)

  !!!, w dniu 05-03-2019 16:49:49 napisał:

  gratulacje dla Pani Justyny

  odpowiedz

  • 4 (6)

  niki, w dniu 05-03-2019 20:04:22 napisał:

  Brawo Justyna, życzę pani dalszych sukcesów!

  odpowiedz

  • 1 (3)

  babajaga, w dniu 05-03-2019 20:17:40 napisał:

  Czy to w ogóle pierwsza promocja z udziałem Pana Premera... Nie sądzę!! Lansik niepotrzebny. Niemniej gratuluję.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  On, w dniu 05-03-2019 22:09:32 napisał:

  Wyrazy uznania dla Pani!

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Obserwator , w dniu 05-03-2019 22:21:30 napisał:

  Gratulacje to zbyt mało jest bardzo mądrą dziewczyną naprawdę reszta koleżanek z Policji może jej tylko pozazdrościć wie czego chce i taka jak ona to są wyjątki wiele nauki poświęciła żeby dojść tam gdzie doszła oby tak dalej

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Pdk, w dniu 06-03-2019 06:40:19 napisał:

  Bardziej to nie Premier RP, a poseł Knessetu Izraelskiego

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Meblościanka z oferty firmy FADOME
Siłownia
Fotopoduszka Jasiek
30,00PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Sprzedaż opon
Makijaż na każdą okazję
Bon upominkowy
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)