Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 marca 2019

Promocja oficerska z udziałem Premiera RP. Nakielska policjantka wygłosiła przemówienie

fot. WSPol w Szczytnie

fot. WSPol w Szczytnie

Uroczystość mianowania na pierwszy stopień oficerski Policji odbyła się w # dniu 28 lutego 2019 r. w Szczytnie. W imieniu koleżanek i kolegów podziękowania złożyła podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy nakielskiej policji, mieszkanka Kcyni.

W dniu poprzedzającym uroczystość promocji, kadra kierownicza Policji, promowani oficerowie oraz kadra i słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie uczestniczyli we mszy świętej, która odbyła się w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie.

Złożeniem meldunku, wprowadzeniem sztandarów oraz odegraniem hymnu RP – zainaugurowano najważniejszą uroczystość w karierze zawodowej obecnych na auli 166 funkcjonariuszy, w tym 13 kobiet.

Po odczytaniu Postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o mianowaniu absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na pierwszy stopień oficerski Policji nadszedł wyczekiwany moment dla bohaterów uroczystości, mianowicie akt promowania na podkomisarza Policji.

Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk oraz I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak wypowiadając słowa „W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mianuję Panie i Panów podkomisarzami Policji”, a następnie poprzez symboliczne uderzenie szablą w ramię, dokonali promowania absolwentów.

Podczas uroczystości, przedstawicielka promowanych - podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy nakielskiej policji podziękowała władzom Uczelni oraz kadrze naukowo-dydaktycznej Wyższej Szkoły Policji za trud i zaangażowanie jakie włożyli w edukację nowo mianowanych oficerów. W imieniu koleżanek i kolegów podziękowała również Rodzinom i Bliskim za wsparcie i zrozumienie jakim się wykazywali przez pół roku ich szkolenia.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest jedyną uczelnią w kraju, która kształci oficerów polskiej Policji.

materiał: WSPol w Szczytnie/red.

Oceń artykuł: 38 32

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (26)

  !!!, w dniu 05-03-2019 16:49:49 napisał:

  gratulacje dla Pani Justyny

  odpowiedz

  • 4 (6)

  niki, w dniu 05-03-2019 20:04:22 napisał:

  Brawo Justyna, życzę pani dalszych sukcesów!

  odpowiedz

  • 1 (3)

  babajaga, w dniu 05-03-2019 20:17:40 napisał:

  Czy to w ogóle pierwsza promocja z udziałem Pana Premera... Nie sądzę!! Lansik niepotrzebny. Niemniej gratuluję.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  On, w dniu 05-03-2019 22:09:32 napisał:

  Wyrazy uznania dla Pani!

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Obserwator , w dniu 05-03-2019 22:21:30 napisał:

  Gratulacje to zbyt mało jest bardzo mądrą dziewczyną naprawdę reszta koleżanek z Policji może jej tylko pozazdrościć wie czego chce i taka jak ona to są wyjątki wiele nauki poświęciła żeby dojść tam gdzie doszła oby tak dalej

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Pdk, w dniu 06-03-2019 06:40:19 napisał:

  Bardziej to nie Premier RP, a poseł Knessetu Izraelskiego

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metkownice
od 179PLN
Remonty mieszkań
Pokój dzienny/ jadalnia/ sypialnia/ biuro
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Blacharstwo
Narożnik z funkcją spania, 6 kolorów do wyboru
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)