Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

05 marca 2019

Promocja oficerska z udziałem Premiera RP. Nakielska policjantka wygłosiła przemówienie

fot. WSPol w Szczytnie

fot. WSPol w Szczytnie

Uroczystość mianowania na pierwszy stopień oficerski Policji odbyła się w # dniu 28 lutego 2019 r. w Szczytnie. W imieniu koleżanek i kolegów podziękowania złożyła podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy nakielskiej policji, mieszkanka Kcyni.

W dniu poprzedzającym uroczystość promocji, kadra kierownicza Policji, promowani oficerowie oraz kadra i słuchacze Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie uczestniczyli we mszy świętej, która odbyła się w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie.

Złożeniem meldunku, wprowadzeniem sztandarów oraz odegraniem hymnu RP – zainaugurowano najważniejszą uroczystość w karierze zawodowej obecnych na auli 166 funkcjonariuszy, w tym 13 kobiet.

Po odczytaniu Postanowienia Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej o mianowaniu absolwentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na pierwszy stopień oficerski Policji nadszedł wyczekiwany moment dla bohaterów uroczystości, mianowicie akt promowania na podkomisarza Policji.

Komendant Główny Policji gen. insp. dr Jarosław Szymczyk oraz I Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Dariusz Augustyniak wypowiadając słowa „W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej mianuję Panie i Panów podkomisarzami Policji”, a następnie poprzez symboliczne uderzenie szablą w ramię, dokonali promowania absolwentów.

Podczas uroczystości, przedstawicielka promowanych - podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy nakielskiej policji podziękowała władzom Uczelni oraz kadrze naukowo-dydaktycznej Wyższej Szkoły Policji za trud i zaangażowanie jakie włożyli w edukację nowo mianowanych oficerów. W imieniu koleżanek i kolegów podziękowała również Rodzinom i Bliskim za wsparcie i zrozumienie jakim się wykazywali przez pół roku ich szkolenia.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie jest jedyną uczelnią w kraju, która kształci oficerów polskiej Policji.

materiał: WSPol w Szczytnie/red.

Oceń artykuł: 38 32

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (26)

  !!!, w dniu 05-03-2019 16:49:49 napisał:

  gratulacje dla Pani Justyny

  odpowiedz

  • 4 (6)

  niki, w dniu 05-03-2019 20:04:22 napisał:

  Brawo Justyna, życzę pani dalszych sukcesów!

  odpowiedz

  • 1 (3)

  babajaga, w dniu 05-03-2019 20:17:40 napisał:

  Czy to w ogóle pierwsza promocja z udziałem Pana Premera... Nie sądzę!! Lansik niepotrzebny. Niemniej gratuluję.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  On, w dniu 05-03-2019 22:09:32 napisał:

  Wyrazy uznania dla Pani!

  odpowiedz

  • 0 (6)

  Obserwator , w dniu 05-03-2019 22:21:30 napisał:

  Gratulacje to zbyt mało jest bardzo mądrą dziewczyną naprawdę reszta koleżanek z Policji może jej tylko pozazdrościć wie czego chce i taka jak ona to są wyjątki wiele nauki poświęciła żeby dojść tam gdzie doszła oby tak dalej

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Pdk, w dniu 06-03-2019 06:40:19 napisał:

  Bardziej to nie Premier RP, a poseł Knessetu Izraelskiego

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE PIOTR PASIEKA
Rolery - mezoterapia skóry
Kalkulatory
od 6,90PLN
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Budowa stanu surowego
Makijaż na każdą okazję
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)