Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2020

Przystąpili do egzaminu zawodowego. Uczniowie rozwiązywali test

fot. pow.

fot. pow.

Uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu# przystąpili 23 czerwca br. o godzinie 10.00 do pisemnego etapu egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodach: sprzedawca, kucharz i pracownik pomocniczy obsługi hotelowej (20 uczniów).

Egzamin jest ‎formą oceny poziomu opanowania ‎przez zdającego wiadomości i umiejętności z zakresu ‎wyuczonej kwalifikacji. Test składający się z 40 ‎‎zadań zamkniętych uczniowie rozwiązywali w czasie 60 minut. Egzamin przeprowadzono zgodnie z procedurami bezpieczeństwa w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.  Część praktyczna, polegająca na wykonaniu ‎‎zadania egzaminacyjnego zawartego w arkuszu egzaminacyjnym odbędzie się 29 i 30 czerwca br. Powodzenia!

Wyniki egzaminów absolwenci poznają 31 sierpnia br.

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)