Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

06 maja 2020

Quiz dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Na laureatów czekają nagrody

Partnerstwo dla Krajny i Pałuk wraz z członkami sieci Ekomuzeum Doliny Noteci #przygotowało Quiz dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat z powiatu nakielskiego: „Dolina Noteci – moje miejsce na ziemi”. Przekażcie informację swoim pociechom! Na laureatów czekają nagrody.

Quiz składa się z 10 pytań jednokrotnego wyboru. Każde pytanie wymaga udzielenia odpowiedzi. Tematyka Quizu krąży wokół dziedzictwa przyrodniczego, kulturowego i historycznego obszaru Doliny Noteci.

Nagrodami w Quizie są:
- pudełko śniadaniowe (lunchbox) z nadrukiem – 50 szt.
- worek (plecak) z linkami z nadrukiem – 50 szt.
- kubek 220 ml z nadrukiem – 20 szt.

Aby otrzymać nagrodę, należy poprawnie odpowiedzieć na minimum 8 pytań. Nagrody przyznawane będą każdemu Uczestnikowi, spełniającemu minimalny próg poprawnych odpowiedzi, aż do wyczerpania puli nagród.

Każdy Uczestnik Quizu może wziąć udział w zabawie tylko raz. Na prawidłowo rozwiązany Quiz (on-line) czekamy do 6. czerwca br.

Warunkiem udziału w Quizie jest akceptacja regulaminu oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka przez rodzica/opiekuna prawnego.

Link do Quizu oraz jego Regulamin dostępne są na stronie: www.krajna-paluki.cna.org.pl (artykuł: Quiz dla najmłodszych o Dolinie Noteci).

Życzymy powodzenia!

Materiał: Monika Żydek

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)