Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

31 maja 2020

Radni ponownie pochylą się nad uchwałą. Sesja zwołana na czwartek

W miniony czwartek w Sadkach odbyła się sesja Rady Gminy. Radni mieli do podjęcia tylko #jedną uchwałę, która została większością głosów odrzucona.

Chodziło o wprowadzenie zmian do budżetu gminy Sadki na rok 2020. Za przyjęciem uchwały głosowało 4 radnych: Andrzej Bilicki, Dariusz Mateja, Jacek Mierwa i Andrzej Niedbała, przeciwnych było 6 osób: Hanna Czelińska, Monika Mroczkowska, Krzysztof Palacz, Łukasz Palacz, Michał Piszczek i Tomasz Wiśniewski, a od głosu wstrzymało się 5 osób - Mariola Białczyk, Wojciech Frąckowiak, Alina Musiał, Michał Olejniczak i Anna Rózga.

Wójt stwierdził, że radni zablokowali inwestycje i zostanie zwołana sesja nadzwyczajna. Jej termin został ogłoszony dzień później. Radni ponownie pochylą się nad uchwałą dotyczącą wprowadzenia zmian do budżetu 4 czerwca. Sesja przeprowadzona zostanie w normalnym trybie, o godz. 13.00 w w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno-Kulturalnego w Sadkach.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    palec ksieciunia, w dniu 31-05-2020 21:25:04 napisał:

    może niech sobie na kartce napiszą jak maja głosować

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Botox
Stoły i krzesła - różne wzory i kolory
Meble pokojowe
Sprawdzanie skuteczności hamowania
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Pomoc drogowa
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
999PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)