Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Remont drogi gminnej w Dębowie. Trwają roboty budowlane

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

W miejscowości Dębowo na ulicy Leśnej trwają roboty budowlane związane z # realizacją inwestycji pn. Remont drogi gminnej - ulicy Leśnej w miejscowości Dębowo na odcinku 1,51 km.

Wykonawcą inwestycji jest REDON Nakło Sp. z o.o. reprezentowana przez Pana Andrzeja Trudzińskiego.

Wojewoda Kujawsko - pomorski Mikołaj Bogdanowicz wraz z poseł Ewą Kozanecką przekazał Wójtowi Dariuszowi Gryniewiczowi promesę na ww. inwestycję. Zadanie zostało ujęte na liście podstawowej zadań rekomendowanych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego w wysokości 55%.

Zgodnie z projektem budowlanym wyremontowany zostanie odcinek o długości 1510 metrów bieżących drogi łączącej drogę powiatową na terenie Gminy Sadki z Gminą Mrocza.

Droga zostanie wykonana w technologii betonu asfaltowego wraz z utwardzonymi poboczami, zjazdami indywidualnymi. Wykonane zostanie także oznakowanie drogi oraz elementy odwodnienia - rowy przydrożne.

Wartość inwestycji wyniesie 670.869,68 zł w tym uzyskane dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie nie mniejszej niż 502.443,65 zł. Termin wykonania robót drogowych zgodnie z umową zostanie wykonany do dnia 30.10.2019 r.

materiał: Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Bon upominkowy
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Botox zmarszczki lwie
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Meble łazienkowe
Budowa stanu surowego
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)