Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

18 września 2019

Remont drogi gminnej w Dębowie. Trwają roboty budowlane

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

fot. Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

W miejscowości Dębowo na ulicy Leśnej trwają roboty budowlane związane z # realizacją inwestycji pn. Remont drogi gminnej - ulicy Leśnej w miejscowości Dębowo na odcinku 1,51 km.

Wykonawcą inwestycji jest REDON Nakło Sp. z o.o. reprezentowana przez Pana Andrzeja Trudzińskiego.

Wojewoda Kujawsko - pomorski Mikołaj Bogdanowicz wraz z poseł Ewą Kozanecką przekazał Wójtowi Dariuszowi Gryniewiczowi promesę na ww. inwestycję. Zadanie zostało ujęte na liście podstawowej zadań rekomendowanych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych województwa kujawsko-pomorskiego w wysokości 55%.

Zgodnie z projektem budowlanym wyremontowany zostanie odcinek o długości 1510 metrów bieżących drogi łączącej drogę powiatową na terenie Gminy Sadki z Gminą Mrocza.

Droga zostanie wykonana w technologii betonu asfaltowego wraz z utwardzonymi poboczami, zjazdami indywidualnymi. Wykonane zostanie także oznakowanie drogi oraz elementy odwodnienia - rowy przydrożne.

Wartość inwestycji wyniesie 670.869,68 zł w tym uzyskane dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie nie mniejszej niż 502.443,65 zł. Termin wykonania robót drogowych zgodnie z umową zostanie wykonany do dnia 30.10.2019 r.

materiał: Michalina Zygmunt/UG w Sadkach

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Narożniki
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Naczepa platforma
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Remonty mieszkań
Masaż leczniczy
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)