Dziś mamy 31 marca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

20 lutego 2020

Równi i równiejsi? Nie przy wszystkich posesjach zamontowano lustra

fot. Internautka

fot. Internautka

Ulica Mickiewicza w Sadkach, jest piękną aleją na której rosną zabytkowe kasztany. #To piękne, okazałe drzewa, które towarzyszą wszystkim mieszkańcom od lat.

Wzdłuż ulicy prowadzącej do Samostrzela  bezpośredni wyjazd ze swojej posesji ma 5 budynków mieszkalnych, a także w Samostrzelu mieszczą się 4 posesje, które mają taki sam wyjazd.

Zastanawiającą rzeczą jest to, że pośród wcześniej wymienionych budynków, trzy z nich (sąsiadujących ze sobą), otrzymały do swojego użytkowania 3 nowe lustra drogowe. Te budynki znajdują się na prostej drodze.

 A co z pozostałymi mieszkańcami, którzy mają utrudnioną widoczność? Ich budynki znajdują się  w pobliżu zakrętu, a dodatkowo, żeby wyjechać zza drzew muszą dodatkowo wyjechać pod wzniesienie?

Dlaczego wszystkie budynki z bezpośrednim wyjazdem na ulicę Mickiewicza nie otrzymały luster?

Materiał: Internautka

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (14) Zgłoś naruszenie zasad

  • 6 (12)

  On, w dniu 20-02-2020 16:31:06 napisał:

  Bo te pozostałe budynki nie mają nikogo w urzędzie gminy

  odpowiedz

  • 3 (7)

  sadkowian, w dniu 20-02-2020 17:29:13 napisał:

  A w lape daliscie?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (9)

  Kalafior, w dniu 20-02-2020 18:32:48 napisał:

  W Sadkach zawsze trzeba było mieć kogoś z rodziny w urzędzie. Albo liżesz dupę i masz lustro albo nie liżesz i nie masz, proste.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Bazyli Liszek, w dniu 20-02-2020 19:07:27 napisał:

  wystarczy by choć raz spojrzeli w lusterko i po temacie

  odpowiedz

  • 2 (6)

  kaziii, w dniu 20-02-2020 19:37:38 napisał:

  dupowłazy maja...proste tak było jest i bedzie

  odpowiedz

  • 1 (5)

  smok wawelski, w dniu 20-02-2020 20:41:25 napisał:

  czy ma to związek z podwyżkami podatków od nieruchomości - pytam

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (6)

  Wredny, w dniu 20-02-2020 21:00:58 napisał:

  Na Kolejowej przez cały rok nie potrafią założyć progów zwalniających. Nikt z gminy tam nie mieszka to nie ma. Pozwyzszyli podatki tylko żeby sobie pensje podnieść nieroby. Inwestycji jakoś żadnych nie ma.

  odpowiedz

  • 2 (6)

  sadkowianin , w dniu 20-02-2020 21:22:34 napisał:

  takich rządzących ludzie wybrali. .. Jak można coś zmienić iść na wybory to w domu siedzą, a każdy wymaga... Będzie tylko lepiej jak w całej Polsce...

  odpowiedz

  • 4 (4)

  teleskop, w dniu 21-02-2020 09:48:15 napisał:

  Mickiewicza to droga powiatowa, także urząd nie ma z tym nic wspólnego to powiat montował. Pozdrawiam wszystkowiedzących:)

  odpowiedz

  • -3 (3)

  Nn, w dniu 21-02-2020 13:59:09 napisał:

  Najlepszy wyjazd w Sadkach jest z Kościelnej. Szczególnie w stronę Wyrzyska, nic nie widać a super kierowcy stają w zatoczce autobusowej. Właśnie ich wszystkich pozdrawiam.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Elewacje
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP25
1299PLN PROMOCJAPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Narożniki
Stół z blatem szklanym + krzesła
0

Chodź, pomaluj swój świat… na zielono. Apetyczne przepisy na Dzień Szpinaku

Świętować można z różnych okazji. Boże Narodzenie jednoznacznie kojarzy się z #czerwonym barszczem i zupą grzybową, a Wielkanoc to świetny pretekst do zajadania się żurem i jajkami na tysiąc sposobów. Kalendarz jest jednak wypełniony wieloma innymi, smakowitymi datami. Wiedzieliście, że 26 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Szpinaku? Najwyższa pora dać temu liściastemu specjałowi zielone światło w kuchni!

(czytaj więcej)
0

Co robić z dziećmi w domu? Wspólnie pieczmy słodkości!

Co robić z dzieciakami, które więcej czasu spędzają w domu? Istnieje wiele pomysłów na to, #jak w prosty i przyjemny sposób zorganizować czas, angażując także najmłodszych. Jedną z przyjemniejszych aktywności, która pozwoli nam na działanie zespołowe, jest wspólne pieczenie słodkości – a efekty, och, będą pyszne! Oto garść inspiracji na proste w przygotowaniu i smaczne wypieki, które możemy przyrządzić wspólnie z najmłodszymi.

(czytaj więcej)
0

"Odkażanie" koronawirusa po polsku. W izolacji coraz częściej sięgamy po alkohol

Butelka wódki, kilka piw i ze dwa wina – to dla żony. Będzie na zapas” – mówi, stojąc w kolejce #w monopolowym. Ale robi to także następnego dnia… Pandemia koronawirusa i związana z nią kwarantanna staje się dla wielu Polaków pułapką. W wyniku izolacji częściej sięgają po alkohol i piją znacznie większe jego ilości. Podczas gdy np. władze departamentu Aisne w północno-wschodniej Francji wydają zakaz sprzedaży alkoholu w związku z epidemią Covid-19, w Polsce sklepy monopolowe pospiesznie i na bieżąco uzupełniają braki w asortymencie.

(czytaj więcej)
0

Co robić w czasie kwarantanny? Mamy dla Was kilka propozycji

Minęło już kilka tygodni odkąd ogłoszono w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. W tym# czasie wielu z nas pozostaje w domach. Co robić żeby nie zwariować? Jak wypełnić sobie czas w przysłowiowych "czterech ścianach"?

(czytaj więcej)