Dziś mamy 29 maja 2020, piątek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2019

Rozmawiali o bezpieczeństwie. Dzielnicowy na spotkaniu z uczniami

fot.pow

fot.pow

Asp. Szymon Kujawa z mroteckiego komisariatu spotkał się z uczniami szkół w Anielinach i Witosławiu# by porozmawiać na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących wakacji. Młodzież usłyszała wiele cennych rad.

W Szkole Podstawowej w Witosławiu i Zespole Szkół Stowarzyszenia „Żakus” w Anielinach dzielnicowy z Mroczy, asp. Szymon Kujawa spotkał się z uczniami, by porozmawiać z nimi na temat bezpieczeństwa podczas wakacji.

Mundurowy przypominał o korzystaniu ze strzeżonych kąpielisk, przestrzegał przed wypoczynkiem nad wodą bez nadzoru osób dorosłych i mówił o niebezpieczeństwach związanych z nieodpowiedzialnymi zabawami na kąpieliskach. Nie zabrakło też informacji na temat właściwego zachowania na terenach leśnych, szczególnie policjant zwracał uwagę na przestrzeganie przepisów pożarowych.

Mowa była również na temat zasad ruchu drogowego z jednoczesnym przypomnieniem o konieczności wyposażania się w elementy odblaskowe podczas przemieszczania się po trasach.

Dzielnicowy prosił też słuchaczy o ostrożność podczas pomocy rodzicom przy pracach polowych oraz rozwagę podczas zabaw w domu i w jego najbliższej okolicy.

W spotkaniach z asp. Szymonem Kujawą udział wzięło łącznie 38 przedszkolaków oraz ponad 100 uczniów klas I – VII.

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Stół z blatem szklanym + krzesła
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Usta - powiekszanie
Kasa fiskalna ONLINE Datecs WP500
1399PLN PROMOCJAPLN
Nowoczesny styl
Mysz optyczna USB MT1091
19,90PLN
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)