Dziś mamy 23 września 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

28 lipca 2021

Rozsypane zboże w centrum miasta. Interweniowała straż pożarna

fot. OSP Szamocin

fot. OSP Szamocin

Ostatnio strażacy interweniowali w kilku miejscach# Szamocina, gdzie leżało rozsypane zboże.

Do zdarzenia doszło 26 lipca około godziny 6. Zgłoszenie dotyczyło rozsypanego zboża na ulicy Paderewskiego, Rynku oraz Placu Wolności w Szamocinie. - Po przybyciu rozpoznano, iż na odcinku drogi wojewódzkiej numer 190 i 191, na długości około 400 metrów, znajduje się duża ilość rozsypanego zboża. Na miejscu obecny jest właściciel ,,zgubionego" ładunku który rozpoczął sprzątanie przed przybyciem służb. Według uzyskanych informacji ilość rozsypanego zboża wynosiła około 10 ton. Siły i środki zadysponowane w pierwszym rzucie były niewystarczające do prowadzenia działań - relacjonują zdarzenie strażacy ochotnicy z Szamocina. Podczas akcji występowały utrudnienia w ruchu. Strażacy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz pomagali w uprzątnięciu drogi. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Stół z blatem szklanym + krzesła
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Koloryzacja - nowoczesne techniki
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Dzień Bez Samochodu. Zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

Zdarza Ci się narzekać, że masz za mało czasu na czytanie, oglądanie filmów, albo# załatwianie spraw urzędowych? Jeśli dodatkowo jesteś kierowcą – mamy dla Ciebie dobrą radę. Dziś, w Dzień Bez Samochodu, zostaw auto w garażu i nadrób zaległości!

(czytaj więcej)
0

Młodzi chętnie kontynuują tradycję przygotowywania przetworów na zimę

Polacy kochają przetwory – po raz kolejny pokazało cykliczne# badanie Barometr Providenta. Za specjałami ze słoika nie przepada zaledwie 3 proc. respondentów. Choć ulubionym przysmakiem Polaków w każdym wieku są kiszone ogórki, można zauważyć, że im młodsi badani, tym większa słabość do słodkich, owocowych smaków.

(czytaj więcej)
0

Apetyt na kawę służy zdrowej starości. Dobroczynne związki zaklęte w filiżance

Co piąty mieszkaniec Unii Europejskiej ma 65 lat i więcej#. Oznacza to, że niemal 100 milinów ludzi na naszym kontynencie mierzy się z wyzwaniami późnego wieku. Wśród nich znajduje się wiele rodzajów zaburzeń zdolności poznawczych, w tym choroba Alzheimera. Schorzenie to dotyka już 5 proc. osób w tym wieku. Przewiduje się, że populacja osób starszych będzie rosła, co prawdopodobnie będzie równoznaczne ze wzrostem liczby osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Nie dziwi więc zwiększony wysiłek naukowców w celu poszukiwania czynników mogących przedłużać sprawność umysłową. Jedynym z nich, szczególnie przykuwającym uwagę badaczy, jest kawa.

(czytaj więcej)
0

Rozmowa szer. Agatą Wasiluk. W weekend zdobyła V-ce Mistrzostwo Polski

Żołnierz 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony# Terytorialnej szer. Agata Wasiluk ma 24 lata. Pochodzi z Bydgoszczy, na co dzień służy w 82 batalionie lekkiej piechoty w Inowrocławiu, który podlega pod brygadę. Ma 177 cm wzrost i 64 kg wagi. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego.

(czytaj więcej)