Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2021

Ruszamy z konkursem! Czekamy na wasze zdjęcia!

fot. Pixabay

fot. Pixabay

Zapraszamy do udziału w świątecznym konkursie fotograficznym. Tylko od Was zależy, #jakie zdjęcie nam przyślecie. Zasada jest jedna - podzielcie się z nami świątecznym klimatem!

Chętnie obejrzymy szopki, choinki, stroiki i inne dekoracje, ale także zdjęcia osób, czy zwierząt ze świątecznym akcentem. Z przyjemnością zajrzymy również na wigilijne stoły i przyjrzymy się rodzinnemu kolędowaniu. Tylko od Waszej inwencji zależy, czym się podzielicie na swoich świątecznych fotografiach.

Spośród nadesłanych fotografii internauci wybiorą dziesięć według nich najlepszych zdjęć, a my uhonorujemy atrakcyjnymi nagrodamy trzy z nich. Dodatkowo redakcja przyzna dwie nagrody pocieszenia.

Nagrodami przeznaczonymi dla laureatów są:

I miejsce - Aparat Fujifilm Instax Mini sponsorowany przez firmę Fobit ul. Dąbrowskiego 28 w Nakle nad Notecią

II miejsce - bon podarunkowy o wartości 200 zł do wykorzystania w Sklepie Medycznym "Zdrowie", ul. Kazimierza Wielkiego 16 w Nakle nad Notecią

 

III miejsce - bon podarunkowy o wartości 100 zł do wykorzystania w Strefie Urody Donaty Mazur ul. Świerkowa 1 w Występie.

Na zdjęcia czekamy do 3 stycznia włącznie pod adresem kontakt@powiat24.pl W treści wiadomości prosimy podać dane kontaktowe: swoje imię, nazwisko, nr telefonu oraz tytuł zdjęcia i oświadczenie o treści: "Oświadczam, iż jestem autorem oraz właścicielem przesłanego zdjęcia i wyrażam zgodę na jego publikację". W tytule wiadomości prosimy wpisać: Boże Narodzenie w obiektywie.

Od 4 stycznia internauci będą mogli głosować na wybrane fotografie. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 13 stycznia.

Zapraszamy do zabawy! 

Zachęcamy do polubienia facebookowego profilu portalu oraz do udostępniania artykułu konkursowego na swojej osi czasu.

Przed udziałem zapoznaj się z Regulaminem konkursu.

Oceń artykuł: 23 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)