Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2019

Sedno lata. Zajęcia dla dzieci w Dębowie

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Emilia Karaszewska

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Emilia Karaszewska

W poniedziałek, 05.08.2019 r. odbyły się# dziesiąte a tym samym przedostatnie zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej, które podczas lata zorganizowały Centrum Kształcenia i Szkoła Filialna w Dębowie.

Spotkanie zatytułowane „Sedno lata” prowadziły: Patrycja Bączkowska - nauczyciel - wychowawca w Sadkach i Dębowie, instruktor GOK Kamila Wełniak-Bohdanowicz i Emilia Karaszewska - pracownik szkoły w Dębowie.

Korzystając z różnych technik i dostosowanych do ich realizacji środków plastycznych uczestnicy wykonali po trzy prace o tematyce wakacyjnej, pt. „Lemoniada”, „Mój Słonecznik” a także „Podróż Żaglówką”.

W dalszej części zajęć uczestnicy podzieleni na dwie grupy wzięli udział w zabawach sportowych i integracyjnych na świeżym powietrzu.
Na koniec otrzymali owocowe cukierki i skorzystali z ulubionych gier na komputerach. W zajęciach udział brało 23 uczestników.

Materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)