Dziś mamy 26 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2019

Sedno lata. Zajęcia dla dzieci w Dębowie

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Emilia Karaszewska

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Emilia Karaszewska

W poniedziałek, 05.08.2019 r. odbyły się# dziesiąte a tym samym przedostatnie zajęcia dla dzieci i młodzieży szkolnej, które podczas lata zorganizowały Centrum Kształcenia i Szkoła Filialna w Dębowie.

Spotkanie zatytułowane „Sedno lata” prowadziły: Patrycja Bączkowska - nauczyciel - wychowawca w Sadkach i Dębowie, instruktor GOK Kamila Wełniak-Bohdanowicz i Emilia Karaszewska - pracownik szkoły w Dębowie.

Korzystając z różnych technik i dostosowanych do ich realizacji środków plastycznych uczestnicy wykonali po trzy prace o tematyce wakacyjnej, pt. „Lemoniada”, „Mój Słonecznik” a także „Podróż Żaglówką”.

W dalszej części zajęć uczestnicy podzieleni na dwie grupy wzięli udział w zabawach sportowych i integracyjnych na świeżym powietrzu.
Na koniec otrzymali owocowe cukierki i skorzystali z ulubionych gier na komputerach. W zajęciach udział brało 23 uczestników.

Materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)